*English below

Našou Misiou

Je vytvoriť priestor, kde ľudia majú možnosť nachádzať sami seba, svoju ozajstnú podstatu a esenciu. Stať sa spontánnym a úprimným k samému sebe. Byť fyzicky zdravý a silný. Užívať si dni a užívať si ich naplno.

Permanentky

Na 10 vstupov 50 eur – platí na akúkoľvek hodinu, možeš sharovat s kamarátom, minúť do kedy chceš / jednorázový vstup 6 eur.

Registrácia

Iba na niektoré hodiny. Po rozkliknutí jednotlivých hodín nájdeš info … v ROZVRH .

Prosím na hodinu dôjdi 10-5 mins pred. Držíme vám registrované miesto do poslednej minúty začiatku hodiny !!! 🙂 potom sa môže stať, že miesto sa posunie ďalej

Yogamatky

Sú k dispozícii na sálach. Nemusíte nosiť svoje. Kľudne príď naľahko 🙂

Ako sa k nám dostať?

Panenská 33, budova Goetheho institútu, 2. posch

NAJ NAJ: kolobežka, bike, korčule, prechádzka na slnku 🙂

BUS: Keďže sa nachádzame hneď pri Hodžovom námestí, bus je skvelá forma dopravy. Skoro odkiaľkoľvek, so zástavkou 2 min. od vchodu do Yoga House.

ELETRIČKA: Stojí rovno na Obchodnej ulici, zastávka Martinus. Odtiaľ príjemná prechádzka hore Poštovou cez podchod a ste u nás.

AUTO: Úprimne, nie je to dokonalé, ale keď už sa nepodarí prísť na kolobežke, biku, korčuliach, prechádzkou na slnku .. tak je to celkom ok, pár minút od nás v trojuholníku za prezidenstkým palácom Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Ďakujeme za pochopenie, veríme, že to pôjde. Vidíme sa v Yoga House :-).

V štúdiu akceptujeme kartu Multi Sport (neplatí na kurzy a workshopy) a Ego Card na naše pravidelné hodiny v rozvrhu. Radi vás tu privítame :-).

www.multi-sport.sk

logo MultiSport yjjj

https://www.egocard.eu/

Screen Shot 2017-04-03 at 21.03.47

—————————————————————————————————————————————

*ENGLISH

Classes can be translated to English partially, don´t hasitate to come and ask instructor to translate partially for you. We will do our best. 😉  Whole class can be thought in English if all ppl agree.

Our Mission

is to create a space, where people can have a chance to find their self, their real essence. To become spontaneous and honest with themselves, physically healthy, fit and strong. To enjoy days and enjoy it fully.

Voucher

10 entrances 50 eur – counts for any class from schedule, you can share with friend, spend within the time you want / one separate entrance 6 eur.

 

Registration

needed by email only for classes marked with „*“ star in the SCHEDULE .

Yogamats

are in the rooms, little slippery, as they are new, but it will be fine in while. Pls take small towels with you, if you can. Thank you.

 

How to get to us?

THE BEST THE BEST: scooter, bike, walk on the sun 🙂

BUS: Since we are located right at Hodžovo námestie (square), bus is the best vehicle. Almost from everywhere, landing 2 mins from the entrance to Yoga House.

TRAM: It stops right on the Obchodná street, tram stop Martinus. From here it is a nice walk up the Poštova street, through underpass, and you´re here.

CAR: Honestly it´s not ideal, but when it will not work for you to get here by scooter, bike or by a walk on the sun.. there is a „triangle“ close to us behind presidential palace, streets Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Thanks for understanding, we believe it will work. See you in Yoga House :-).

In the studio we accept the card Multi Sport. You are very welcomed :-).

www.multi-sport.sk

logo MultiSport yjjj

Máte otázku?