Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 16.06.2019 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Intuícia a prítomný okamih – dva najvýstižnejšie momenty ktoré nás budú sprevádzať pri tvorbe vlastného diela v podobe Maľby na telo.

Príďte si vyskúšať tento druh umenia a ponoriť sa do osobitej reči tela ktoré k nám často prehovára v podobe farieb. Možno práve takouto hravou a estetickou formou sa naučíme mu viacej načúvať, porozumieť a harmonizovať.

Týmto procesom vás bude sprevádzať Veronika Ďurišová – výtvarníčka ktorá sa maľovaním na telo zaoberá už dlhšiu dobu a v súčasnosti hľadá formy ako sa zamerať na čisto prírodné zdroje farieb. Sú to najmä pigmenty vo forme práškov alebo už hotové farby prírodnej kozmetiky určenej na telo. Popri tom budete mať možnosť si vyskúšať aj profi klasické farby na telo a nájsť svoju vlastnú cestu pre tvorbu vášho diela.

Venovať pozornosť niečomu znamená venovať Lásku.

=======
KDE: Yoga House
KEDY: 16. 6. 2019, Nedeľa
ČAS: 18:00 – 21:00
LEKTOR: Veronika Ďurišová
CENA: 45 eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/ZmwLKxG02E
Počet miest je obmedzený, max 15 osôb a treba sa dopredu zaregistrovať
=======

VERONIKA ĎURIŠOVÁ

Svoje umenie tvorí v oblasti scénografie a kostýmovej tvorby, veľkoplošnej nástennej maľbe, maľbe obrazov a maľbe na telo.

„Hlavnou témou skoro všetkých mojich prác je ľudské telo ktorému sa snažím porozumieť pomocou intuitívnej práce s ním. Fascinuje ma najme spôsob akým s nami komunikuje farbami, tvarmi, štruktúrou. Nachádzam v tom pekný spôsob ako pomocou umenia harmonizovať seba samých a rozvíjať našu prirodzenú hravosť.“

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)