Deň / Dátum / Čas

sobota / 30.09.2017 / 10:30 - 17:30

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Energetický workshop s Ramim Shaafi

Naučme sa žiť múdrosť, ktorá je v nás a používať ju v každodennom živote. Spoločne budeme pracovať s energiou, objavovať ako funguje, zistíme ako sa neunavovať, nevyčerpávať. Naučíme sa techniky uzemňovania, zvyšovania citlivosti na energie…

Zameriame sa na samoliečenie i pomáhanie druhým rôznymi metódami a technikami. Vydáme sa spoločne na vedené liečivé meditácie, budeme pracovať s bezpodmienečnou láskou a silou zámeru pre rovnováhu nášho bytia. Netreba mať žiadne predchádzajúce skúsenosti.

Po workshope bude nasledovať Ramivana – Cesta zvukom 18:00 – 20:00.

Môžete sa zúčastniť len Workshopu, len Cesty zvukom, alebo oboch. K dispozícii budú jogamatky, deky, vankúšiky, drobné občerstvernie a príjemné prostredie. Tešíme sa na vás 😉

Kapacita je obmedzená, prosím, rezervujte si miesto.

Viac info:
www.sk.ramivana.com

=======
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 30. septembra 2017
ČAS: 10:30 – 17:30
CENA: 50 Eur
LEKTOR: RAMI SHAAFI
REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/YRimNoOFEGR0fjHZ2

=======

RAMI SHAAFI
Som si vedomý duchovného sveta odkedy som bol malý chlapec. V mojom rannom veku, približne v dvadsiatich rokoch, som sa naučil pracovať s mojou citlivosťou a energiou a mal som tú česť študovať u skvelých učiteľov s veľmi vysokými štandardmi a som poctený tým, že ich môžem nazývať mojimi priateľmi.

Veľa rokov som pracoval pre spirituálne centrá ako liečiteľ a člen komisie, tešiac sa z tejto práce a skúseností nadobudnutých pomáhaním iným. Som členom a plne kvalifikovaným liečiteľom organizácie NFSH [Národná federácia spirituálnych liečiteľov], v súčastnosti známej ako The Healing Trust, v Anglicku. Pravideľne som robil spirituálne liečenie ako dobrovoľník a na výstavách Mind, Body and Spirit [Myseľ, telo a duša]. Tak isto robím spirituálne liečenie a muzikoterapiu (liečenie zvukom) u ľudí doma.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)