Deň / Dátum / Čas

piatok / 22.02.2019 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Pozývame Vás na bylinkové kruhy projektu Herbárium venované prírodným prostriedkom a kúram na podporu imunity a zdravia dýchacích ciest:

>> Bylinky, koreniny a plody zeme na podporu dýchacích ciest a imunity
>> Vitamín C v prírode
>> Otužovanie
>> Soľ nad zlato
>> Blahodárne kúpele a naparovanie
>> Domáce kvapky do nosa
>> Liečivé maste a tinktúry
>> Odvaha prejaviť sa slobodne a s pokorou v duši

PRAKTICKÝ VÝSTUP: recept na namiešanie bylín a korenín na posilnenie imunity, liečivá aromaterapeutická bylinná soľ do kúpeľa a naparovanie, alebo zmes esenciálnych olejov na čistenie vzduchu a bezpečnú aromaterapiu v hodnote cca 8€

====
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DEŇ: 22.2. 2019
ČAS: 18:00 – 20:00 / 21:00
CENA: 28 Eur
LEKTOR: Veronika Kuku Repková
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/-0FgA1j3LU
====
Registrácia vopred je nutná z dôvodu prípravy surovín.

VERONIKA „KUKU“ REPKOVÁ
Je zakladateľka bylinného sprievodcu – projektu HERBÁRIUM, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená mamička 5 ročného synka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode.
https://www.herbariumprojekt.sk/

O PROJEKTE HERBÁRIUM
Projekt Herbárium vznikol v roku 2012 ako osobná potreba navrátiť telu späť schopnosť samoliečby s podporou bylinných pomocníkov a zároveň nezasahovať do vývoja imunity dieťaťa chemickou cestou. „Prirodzene som sa začala viac zaoberať tým, čo jem, dýcham a inak prijímam ja a tým pádom aj moje dieťa. Odchod na materskú bol rozhodujúci. Mala som čas viac tráviť v prírode ako v kancelárii, a keďže som už od malička inklinovala k bylinkám, viedli moje kroky častejšie a častejšie na lúku,“ hovorí zakladateľka projektu Veronika Repková.
Vďaka organizovaniu kurzov na rôznych miestach Slovenska Veronika spoznala množstvo úžasných ľudí a životných príbehov, nabrala kopec inšpirácie a vyladila recepty na výrobky, ktoré sama potrebovala, keď začala nielen svoje telo ale aj domácnosť zbavovať chémie.

Vznikol tak výživný zubný olej, bylinkové kvapky do nosa, bylinné soli do kúpeľa, čajové zmesi, tinktúry, protizápalové spreje, prírodné repelenty a nakoniec aj bylinné mydlá a liečivé mastičky.
Po 5-tich rokoch intenzívnej práce, štúdiu a testovaniu účinkov rastlín, poznávaní prírody i reakcií tela, ju priviedli kroky k spolupráci s firmou Herbarius, vďaka ktorej pomaly otvára dvere širšej verejnosti a rozširuje rady certifikovaných bylinných tinktúr a sirupov liekopisnej kvality o čisto prírodné bylinné liečivé maste, krémy a oleje, takmer z 90% organickej kvality.
„Veľmi ma teší, že môžem aj ďalším ľudom pomôcť otvoriť dvere do čarovného sveta bylín a slza vďaky vyhŕkne mi stále, keď sa dozviem, že u mojich priateľov a známych z kúpeľňovej poličky miznú postupne fancy plastové obaly svetových značiek a nahrádzajú ich vlastné, s láskou vyrobené prípravky šité na mieru. Preto Vám vždy vďačne odpoviem na všetky zvedavé otázky a pozdieľam overené recepty zo svojej dielne.“

https://www.facebook.com/events/377827479695873/

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)