Deň / Dátum / Čas

sobota / 10.11.2018 / Celodenná

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Srdečne Vás pozývame na prepracovaný a úspešný kurz hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues, vedený skúsenou, certifikovanou lektorkou Mirunkou Hazuchovou. Mirunka účinne uplatňuje túto novú, dynamickú formu jogovej terapie, ktorá pomáha harmonizovať hormonálny systém prirodzenou cestou. Podporuje plodnosť, pomáha posilniť imunitu, omladzovať telo a vedie ženu k optimálnemu zdraviu.
Počas kurzu sa zoznámite s ucelenou a do detailu prepracovanou zostavou 21 cvikov, ktorá pomáha ženám riešiť problémy s hormonálnou nerovnováhou. Dynamická zostava asán je doplnená o intenzívne dychové techniky. Je to zostava dynamická, zložená z cvikov stimulujúcich žliazy s vnútornou sekréciou a rehabilitačných cvikov, ktoré sú zamerané na odstránenie blokov v oblasti celého pohybového aparátu.
Zostava pôsobí na všetkých úrovniach: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej. Jej súčasťou je aj harmonizácia energie a čakier, ktorá má psychosomatické účinky, pomáha teda odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky.
Počas KURZU sa naučíte celú zostavu, ktorú si môžete ďalej cvičiť doma podľa materiálov, ktoré dostanete na začiatku. ZOSTAVA je veľmi jednoduchá a MIMORIADNE účinná. Nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou.
Seminár povedie: Mirunka Hazuchová – lektorka certifikovaná samotnou Dinah Rodrigues

====
KDE: Yoga House
DÁTUM : 10-11.11. 2018
DEŇ: Sobota a nedeľa
ČAS: So: 14:00 – 19:00, Ne: 9:00 – 13:00
LEKTORKA: Mirunka Hazuchová
CENA: 100 eur
====

MIRUNKA HAZUCHOVÁ
Baví ma práca s dychom, telom, ponorení sa do seba. Prešla som rôznymi terapiami. Každý smer jógy ma viedol a usmerňoval.
Som šťastná, vyrovnaná, slobodná. Mám rada ticho, prežívanie, hory, slnko, dážď, jar, jeseň ale aj leto, zimu. Rada tancujem, jogujem a cítim dotyk.
Od dvadsiatky ma veľmi zaujímala tantra, ženstvo, život medzi životmi, endokrinný systém, práca s energiou. Nastúpila som cestu poznávania samej seba, cestu za svojím srdcom, za svojím vnútrom.
Som certifikovaná lektorka Hormonálnej jógovej terapie pre diabetes a menopause,
Mohendžodára I. stupňa, Jógy, Detskej jógy a INPP.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)