Deň / Dátum / Čas

piatok / 06.10.2017 / 18:00 - 20:30

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Kabala a numerológia s Martinou Dányiovou

Numerologicko-kabalistický rozbor, je diagnostika osobnosti z dátumu narodenia človeka a jeho rodičov. Ide o zápisy, čo sa udialo počas prenatálneho vývoja, aký bol pôrod. A náš výber učiteľa (čiže, čo sme si vybrali doriešiť). Z kabalistického rozboru vidíme našu predošlú reinkarnáciu a čo si odtiaľ nesieme nedoriešené do tohto života.

  • Pocity matky a otca pri počatí
  • Zatajené, sklony, pýcha, čo nechcem prijať
  • Cesta medzi egom a telom
  • Moje terajšie myslenie, správanie
  • Moja konštitúcia
To sú najdôležitejšie zápisy v nás, kt. si buď uvedomujeme a žijeme spokojný život v zdraví, šťastí, radosti a vieme si ho sami riadiť, alebo je to uložené v našom podvedomí (hlavne niektoré traumatické zážitky). A v tomto prípade sa v živote motáme, hľadáme, nevieme kto sme, máme choroby, neuspokojivé vzťahy atď….
Ovládajú nás emócie a točíme sa akoby v začarovanom kruhu.
Pomocou tejto diagnostiky sa vieme pozrieť na „jadro“ problému, pomocou Bachovej kvetovej terapie odblokovať podvedomie aby sme sa dostali k sebe a začali sami riadiť svoj život k vlastnej spokojnosti. Uvoľní sa tým tok našej životnej energie, sme plní radosti, energie, pochopenia, lásky a láskavosti. Máme radosť zo svojho bytia a otvárajú sa v človeku jeho skryté „dary“.

Človek žije v harmónii sám so sebou a tým aj s svojím okolím…..

====

KDE: YOGA HOUSE

DEŇ: 6.10.2017 Piatok

ČAS: 18:00 – 20:30

CENA: 8 eur

REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/bdr3PDFN53ZzltwO2

====

MARTINA DÁNYIOVÁ

Od detstva ma sprevádzal záujem o ľudské telo, dušu a odvždy som vedela že je niečo ináč, ako mi vraveli doma, učili v škole. Nevedela som to pomenovať, prečo vnímam veci okolo seba ináč ako deti a ľudia v mojom okolí, ale snažila som sa prispôsobovať, tomu, čo mi vraveli že je dobré a správne a tým som potláčala samú seba.

Avšak v dospelosti, po narodení mojich detí sa začali opäť vo mne ozývať potlačené a zabudnuté dary, ale stále to bolo málo na to aby som sa úplne otvorila v dôvere seba a v to čo verím, a z hĺbky duše cítim. Až prišlo fyzické ochorenie a to bol pre mňa najväčší budíček zo spánku. Choroba ma prinútila pozrieť sa na seba do vlastného vnútra, na všetky potlačené, zatajené sklony, pýchu, neschopnosť odpúšťať, chcieť veci, ľudí meniť, rigidné myslenie, otvárať srdce a naučiť sa prijímať, odovzdať v dôvere a nechať veci len tak plynúť bez zasahovania a užívať si len a len prítomný okamih. Som vďačná, za to, čo mi prišlo do života a aj za ostatné nasledujúce zdanlivo „ťažké“ chvíle môjho života.
Oči mi pomohla otvoriť práve táto diagnostika, kt. som absolvovala u svojho úžasného učiteľa, kt. som navštívila po diagnostike ochorenia a následná liečba. Bolo to pre mňa ako zvliekanie sa z kože. Veľa som plakala nad sebou, nad tým, ako som sa správala, schovávala, hrala na obeť atď… Zvliekanie „nálepok“ a nánosov zo seba. Bachové kvapky mi boli celou cestou nápomocné pri návrate k sebe. Vyliečila som sa. Následne som sa to učila u môjho liečiteľa, učiteľa. Pracujem s týmto systémom, a aj s inými ozdravnými technikami približne 15 rokov, ale túto diagnostiku stále vnímam ako č.1, pretože je veľmi jemná, ale zasahuje do hĺbky a navracia ľudí k sebe, k svojej podstate, k radosti zo seba, života.
Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)