Deň / Dátum / Čas

sobota / 16.03.2019 - 17.03.2019 / 9:30 - 15:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

 

 

Srdečne Vás zdravím, ženy a muži.
Volám sa Marek Bohunický a pozývam Vás na seba-skúsenostný kurz, kt. vychádza z prvkov a princípov kraniosakrálnej biodynamickej terapie, šamanských prvkov a proces-orientovanej práce.

Seminár je šamanským doplnením pôvodného biodynamického štýlu, ktorý som vyvíjal 5 rokov. Tu Vám ponúkam krátku video pozvánku, ochutnávku na kurz: video >>
https://www.youtube.com/watch?v=Tlh-ntA78wM

Seminár je určený nielen pre ľudí z radov profesionálov starostlivosti o človeka (maséri, terapeuti, lekári…), ale i úplným laikom. V posledných rokov vidím, ako chodí stále viacej ľudí, ktorí „to chcú vedieť“ sami pre seba, nielen ako rozšírenie profesie práce s ľuďmi. Pretože je v prvom rade zameraný na zlepšenie kvality nášho osobného života, vzťahu k sebe a svojmu telu, premenu vnútorných presvedčení o tom či si smieme dovoliť byť zdraví a šťastný. Pomocou systému vláčnych, pevných a úctivých dotykov s hlbokým pôsobením budete mať možnosť zažívať uvoľnenú chrbticu a nervový systém, mozog, kĺby i svalstvo a naučiť sa v sebe tento stav rozvinúť.
Metóda je prekvapivá svojou účinnosťou oproti vizuálnej jemnosti.
Referencie si môžete pozrieť na stránke:
https://www.skolacloveka.sk/index.php/o-skole/referencie

Cez rešpektovanie a uctenie si vnútornej múdrosti klienta sa nechávame viesť touto JEHO múdrosťou. Jeho vnútorný liečiteľ / hlboká pravda najlepšie vie čo a ako potrebuje. Ako intenzívne, ktorým smerom. Tak si pomáhame – cez vlastnú skúsenosť – prijať zdroje potrebné harmóniu. Opäť tak môžete nájsť vnútorný pokoj, silu a autenticitu. Prijať to čo cítite, dať sami sebe úctu a nájsť svoju hodnotu. Uzemniť rozbúrené myšlienky a emócie. Dostanete príležitosť načerpať nové sily, zregenerovať sa. Je to nástroj, ktorý Vám pomôže usporiadať si život podľa svojej vnútornej pravdy, a nasledovať sny duše a tela. Vašej potreby zdravia, lásky a mieru. Tu je ukážka ako reagujeme na láskavý dotyk keď si to spontánne dovolíme, sleduj 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=iDKw8ABLO6g
Čo bude náplňou 2-dňového zážitkového stretnutia:

– Obliekanie sa do vlastného tela
– Praktické zážitkové informácie a techniky kraniosakrálnej biodynamiky a základy Proces-orientovanej práce (POP).
– „Hlboká demokracia“, čo znamená že všetko má právo na existenciu, svoje miesto, má právo byť vypočuté. I časti seba ktoré považujeme za slabé, hanblivé či hrozivé. Vplyvom láskavej pozornosti tieto naše časti pochopíme, prijmeme a jemne integrujeme. Tak ich môžeme efektívne využívať v každodennom súkromnom alebo pracovnom živote. Formou spoznávania seba samého a ostatných účastníkov kurzu budete experimentovať a učiť sa harmonizovať jednotlivé časti tela a aspekty svojho života jemným dotykom. Následne vám tieto zážitky pomôžu k pochopeniu dejov v osobných i profesných životoch.
– spoznať a spojiť sa s prirodzeným rytmom organizmu . „Dychom života“
– harmonizovanie Hlavy, Srdca a Tela
– práca s jednotlivými vrstvami tela a ich významom v živote človeka (koža, svaly, väzivá a kosti)
– spoznanie hlavných pulzácií „Dychu Života“, ich význam
– práca v dotyku (pohyb fyzického a energetického tela, dýchanie, vnútorné postoje)
– ako zdravo a bezpečne pomáhať
– Ako „nezachraňovať klienta pred životom“

====
KDE: YOGA HOUSE
DEŇ: 16. -17. 3. 2018 Sobota a nedeľa
ČAS:
Sobota 9:30 – 19:00
Nedeľa: 9:30 – 15:00
LEKTOR: Marek Bohunický
CENA: 100 / 65 eur (ak chcete prísť iba na sobotu je cena 65 €, celý víkend 100€)
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/lzVRetbu20
====

MAREK BOHUNICKÝ
Som 41 ročný muž a 13 rokov otec. Pred cca 30 rokmi som začal študovať bojové umenia, ktoré som neskôr roky vyučoval. Postupne som absolvoval rôzne výcviky pre prácu s telom dotykom,
psychoterapeutické výcviky. Kraniosakrálnu terapiu učím 7rokov, v súčasnej dobe sa venujem najmä lektorovaniu a prednáškam, individuálnej a skupinovej práci.
Využívam spojenie prvkov šamanizmu, kraniosakrálnej biodynamiky, tantry, proces-orientovanej psychoterapie a bojových umení. Tieto som pôvodne vyučoval ako samostatné smery, ale nakoniec som ich spojil do uceleného systému Body Intelligence.
https://www.youtube.com/watch?v=1t-y1ylI_Bc

Milujem bytie v prírode, masáže, hudbu, zdieľanie s priateľmi, užívam si dobré filmy a tanec.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)