Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 03.03.2019 / 10:30 - 17:30

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

„Nehľadaj vonku, ale vo svojom vnútri pretože so všetkým ti dokáže pomôcť sila sídliaca vo vnútri teba samej.“

Kurz Lona 2 je praktickým pokračovaním Kurzu Lona 1, na ktorom si budete môcť naplno užiť svoju ženskosť a začať v objavovaní svojej pevnej časti vlastného protipólu muža vo vlastných hraniciach panvového dna. V prepájaní a ladení sa na seba na svoju celistvosť- na spojenie vody a ohňa v sebe vo svojich útrobách ženského tela.
V základe si doplníme hlbšie teoretické informácie, ktoré doladíme cvičeniami „PANVADNO“ zamerané nielen na uzdravovanie, pretekanie ale aj objavovanie a kumulovanie tvorivej energie čchi.
Objasníme si príčiny bolestí v jednotlivých častiach tela ako celku na emocionálnej a frekvenčnej úrovni, spojíme sa so svojim vnútorným dieťaťom- chlapčekom i dievčatkom a vyzveme ich do spoločnej práce v láskavosti tvorby života.
Naskytne sa príležitosť „žiť si ten život“, „uchopiť ho“, byť dennodenne napriamená vo svojom prežívaní, v emóciách, v zvládaní životných udalostí a možností, ktoré život prináša.
V stretnutí na Kurze sa spojíme vzájomne s novými informáciami a zážitkami, objasníme si fungovanie hormonálnych zmien v živote ženy, prejdeme si spoločne fungovanie orgánov (lymfatický systém, močové ústrojenstvo, pohlavné orgány, zmyslové orgány, kosti, svaly, kĺby, DNA….) pričom si každá vytvorí svoju BODY MAPU.

Body mapa poukáže na vlastné držanie si emócií a ukladanie si ich v jednotlivých častiach tela, čo prináša neraz problémy na nielen somatickej, psychickej ale aj fyzickej úrovni- ktoré sa u žien odráža v stave a úrovni panvy- panvového dna.
Na Kurze Lona 2 sú opäť súvislým spôsobom objasnené možnosti riešenia jednotlivých tém, otázok a problémov pre život modernej ženy, ktorá v sebe túži rozvinúť svoju ženskosť do plnosti a radosti. V naplnení a prijatí „samej seba“ so všetkými svojimi stránkami, črtami a osobnostnými väzbami, ktoré si od detstva vytvárame.

Kurz poukazuje na aspekty a možnosti riešenia príčin bolestivej menštruácie, obdobia menopauzy, nenaplnených vzťahov, neefektívneho sexuálneho života, strachu z tehotenstva, príčiny inkontinencie, nedostatku sebavedomia, neschopnosti naplno žiť a tvoriť, bolesti ženských orgánov, klesania panvového dna, nadváhu, problémy s pokožkou, neplodnosti, psychosomatiky, smútku, neprijatia svojho tela, zlých a deštrukčných vzťahov vo svojom okolí, smútku duše.

Nech je vašou motiváciou láska k vášmu telu.
>Čo mi Kurz Panvového Dna môže priniesť, alebo keď má žena zdravé a silné panvové dno<
* je fyziologicky a emočne zdravá
* má naplnené sexuálne vzťahy
* má zdravé seba- vedomie
* menštruačný cyklus je pokojného charakteru
* cíti sa vo svojej ženskej koži očarujúco
* obličky a močový systém fungujú správne
* je plná života a používa svoju intuíciu každý deň
* energiu dokáže strážiť a využívať spôsobom kedy sa nevyčerpá ale ani nepotláča
* prúdi k nej tvorivosť v bežných situáciách života
* je obklopená variabilitou života

Kurz Lona je určený len pre účastníčky, ktoré majú absolvovaný Kurz Lona 1 pod vedením Aromei.
Je možné si na ňom zakúpiť frekvenčné telové oleje Aromea a Brožúru „Zodpovednosť moja každodenná“, ktorú Aromea pre túto príležitosť napísala.

=======
KDE: Yoga house
KEDY: 3. 3. 2019
ČAS: 10:30- 17:30
LEKTORKA: Zdenka Aromea Ozdincová
Cena: 50€
REZERVÁCIA: https://calendiari.com/event/lK8eG78i6k
=======

ZDENKA AROMEA OZDINCOVÁ
Som žena s kreatívnym duchom.
Volám sa Aromea Zdenka Ozdincová. Sú to približne štyri roky ako som do svojho života zaradila aj svoje meno duše. Vďaka nemu som objavila čo v živote túžim robiť, ako to túžim uskutočňovať a našla som zmysel svojej práce. A práve tá mi prináša mnoho radosti, mnoho príležitostí ako byť sama sebou, byť kým skutočne som. Som diplomovaná učiteľka telesnej a etickej výchovy, ktorá sa po skončení štúdia začala uberať mimo osnov svojho vzdelania. Zvolila som si smerovanie, kde môžem využívať svoju kreativitu a kontakt s ľuďmi zároveň. Prostredníctvom Kurzov Lona uplatňujem svoje poznatky zo štúdia na vysokej škole, ktoré som dopĺňam cennými informáciami absolvovaným školením o panvovom dne. Vďaka môjmu vzťahu k prírode som pred piatimi rokmi založila stránku Bylinkové kúzla, ktoré ma naučili využívať byliny pre telo aj dušu. Naučila som sa tvoriť frekvenčné telové oleje, ktoré harmonizujú vrstvy tela. Práve tie sú na kurzoch mojim pomocníkom. Musím povedať, že som si prácu so ženami zamilovala natoľko, že som sa rozhodla uskutočňovať kurzy na podporu panvového dna častejšie. Práve táto práca ma učí, že radosť je prirodzený stav bytia a my sa nemáme snažiť ho nasilu vytvárať, pretože vytvorením rovnováhy v živote začne prirodzene rovina radosti do života vstupovať. Okrem príležitostných Kurzov Lona je mojim zmyslom života rozvíjanie krásy ženy a tak konám prostredníctvom tvorby vlastných originálnych šperkov. Krása je s mojim životom veľmi úzko spätá preto momentálne vkladám mnoho energie do značky šperkov AROMEA. Tie moju činnosť podtrhujú a vytvárajú celému môjmu pracovnému aj osobnému životu príjemnú vyváženosť a harmóniu.

Teším sa opäť na nové ženské stretnutie s Vami, s láskou Aromea.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)