Deň / Dátum / Čas

sobota / 13.10.2018 / 9:30 - 17:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Panvové dno je miesto v ženskom tele, kde sa skrýva jedno z najväčších tajomstiev ľudského tela. Každý deň s nami komunikuje, ukazuje nám cestu a smer, POMÁHA NÁM. Pokiaľ mu budeme naslúchať, vnímať ho a neprehlušovať stane sa našim najlepším priateľom na celý život.

Na workshope sa ženy oboznamujú „sami so sebou“, so svojim telom, s fyziológiou a energiou panvového dna. Kurz je modernou obdobou starostlivosti o panvové dno, ktoré každú z nás naviguje a smeruje k tvorbe, radosti, naplneniu a pevnosti seba samej.
Kontaktujeme sa v ňom s našim vnútrom prostredníctvom základných teoretických informácií.
Tie zároveň doplňujeme jedinečnými a precíznymi cvičeniami na oblasť ženskej panvy.
Na kurze sa dozviete základnú teóriu- poznatky z hľadiska fyziológie- postavenia ženských orgánov a spoločne ich aplikujeme do praktickej skúsenosti pomocou prepracovaného súboru cvičení na podporu energie panvového dna.
Kurz poukazuje na aspekty a možnosti riešenia príčin bolestivej menštruácie, obdobia menopauzy, nenaplnených vzťahov, neefektívneho sexuálneho života, strachu z tehotenstva, príčiny inkontinencie, nedostatku sebavedomia, neschopnosti naplno žiť a tvoriť, bolesti ženských orgánov, klesania panvového dna, nadváhu, problémy s pokožkou.

Nech je vašou motiváciou láska k vášmu telu
>> Čo mi Kurz Panvového Dna môže priniesť, alebo keď má žena zdravé a silné panvové dno <<

* je fyziologicky a emočne zdravá
* má naplnené sexuálne vzťahy
* má zdravé seba- vedomie
* menštruačný cyklus je pokojného charakteru
* cíti sa vo svojej ženskej koži očarujúco
* obličky a močový systém fungujú správne
* je plná života a používa svoju intuíciu každý deň
* energiu dokáže strážiť a využívať spôsobom kedy sa nevyčerpá ale ani nepotláča
* prúdi k nej tvorivosť v bežných situáciách života
* je obklopená variabilitou života

======
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 13.10.2018, Sobota
ČAS: 9:30- 17:00
LEKTORKA: Zdenka Aromea Ozdincová
CENA: 45€
======

ZDENKA AROMEA OZDINCOVÁ
Som žena s kreatívnym duchom. Volám sa Zdenka Aromea Ozdincová. Sú to približne tri roky ako som do svojho života zaradila aj svoje meno duše. Vďaka nemu som objavila čo v živote túžim robiť, ako to túžim uskutočňovať a našla som zmysel svojej práce. A práve tá mi prináša mnoho radosti, mnoho príležitostí ako byť sama sebou, byť kým skutočne som. Som diplomovaná učiteľka telesnej a etickej výchovy, ktorá sa po skončení štúdia začala uberať mimo osnov svojho vzdelania. Zvolila som si smerovanie, kde môžem využívať svoju kreativitu a kontakt s ľuďmi zároveň. Prostredníctvom Kurzov Lona uplatňujem svoje poznatky zo štúdia na vysokej škole, ktoré som dopĺňam cennými informáciami absolvovaným školením o panvovom dne. Vďaka môjmu vzťahu k prírode som pred piatimi rokmi založila stránku Bylinkové kúzla, ktoré ma naučili využívať byliny pre telo aj dušu. Naučila som sa tvoriť frekvenčné telové oleje, ktoré harmonizujú vrstvy tela. Práve tie sú na kurzoch mojim pomocníkom. Musím povedať, že som si prácu so ženami zamilovala natoľko, že som sa rozhodla uskutočňovať kurzy na podporu panvového dna častejšie. Práve táto práca ma učí, že radosť je prirodzený stav bytia a my sa nemáme snažiť ho nasilu vytvárať, pretože vytvorením rovnováhy v živote začne prirodzene rovina radosti do života vstupovať. Okrem príležitostných Kurzov Lona je mojim zmyslom života rozvíjanie krásy ženy a tak konám prostredníctvom tvorby vlastných originálnych šperkov. Krása je s mojim životom veľmi úzko spätá preto momentálne vkladám mnoho energie do značky šperkov AROMEA. Tie moju činnosť podtrhujú a vytvárajú celému môjmu pracovnému aj osobnému životu príjemnú vyváženosť a harmóniu.

Teším sa opäť na nové ženské stretnutie s Vami, s láskou Aromea

sdr

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)