Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 24.02.2019 / 10:00 - 18:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Po úvodnom naladení a zoznámení sa, si na vybraných ukážkach svetového umenia ukážeme, že reč umenia má najrôznejšie podoby, od popisného prejavu, vyžadujúceho niekoľkoročnú prax, až po expresívny prejav, inšpirujúci sa detskou tvorbou. Cieľom tohto vstupu je poukázať na to, že aj neprofesionál má schopnosť prostredníctvom umenia nájsť v sebe a pomenovať veci ukryté. Ide o to – uvolniť sa a v dôvere vo svoje sebavyjadrenie vstúpiť do tvorivého procesu.

Začneme tým, že sa pozrieme na svoje svetlé, aj temné stránky a výtvarnou formou ich zobrazíme. Postupne budeme pracovať na zosúlaďovaní svojho vnútra a povieme si akými spôsobmi cez farby a tvary môžeme uchopiť svoje emócie. Do tohto procesu začleníme meditácie, ktoré nás naladia a pomôžu nám nájsť riešenia, ktoré potom prostredníctvom maľby, či kresby zviditeľníme a tým vynesieme do svojho vedomia. To nám umožní ďalej pracovať s obsahmi svojho vnútra aj v bežnom živote. Ako, to si povieme na workshope na ktorý vás srdečne pozývame.

=======
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 24.2.2019
DEŇ: Nedeľa
ČAS: 10:00 – 18:00
LEKTOR: Vlado Balko – Akademický maliar
CENA: 55 Eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/R2dnJBtpv0
Farby, štetce, papiere a plátna budú k dispozícii.
=======

VLADO BALKO
Študoval som na Strednej umeleckej škole a Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Umenie naďalej rozvíjam v súvislosti s rôznymi duchovnými náukami – zaujímajú ma možnosti, ktoré toto spojenie ponúka. Tieto duchovné systémy skúmam taktiež v spolupráci s inými ľuďmi. Absolvoval som čchi-kungové kurzy, školenie v regresnej terapii, stretávam sa s rôznými ľuďmi, ktorí pracujú na svojom sebapoznávaní. Tieto poznatky a skúsenosti sú súčasťou mojej umeleckej tvorby.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)