Deň / Dátum / Čas

piatok / 13.10.2017 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Úvodná prednáška s ochutnávkou esencie tantry. Slovami a zážitkom sa dotkneme tejto spirituálnej cesty, ktorá je cestou od sexu k nadvedomiu.

Základ u všetkých smerov tantry je vždy rovnaký. Používa sexuálnu energiu k rastu osobnosti a k napojeniu sa na zdroj – na božskú podstatu partnera a cez neho na Božské esencie vesmíru.

V dnešnej dobe môže tantra nesmierne obohatiť partnerský život a posunúť fyzický sex do inej dimenzie.

Tantra prináša zmenu na všetkých úrovniach života cez otvorenie sa láske. Tantra nám ponúka nové pohľady na nás samotných, na naše telo, na energie v ňom prúdiace, na našu sexuality, na partnerské vzťahy a na celkom iný pohľad na fungovanie spoločnosti.

Tantra by sa dala zadefinovať aj ako “Láska a meditácia“. Sú to však len slovné ukazovatele na nepopísatľné. Autentický zážitok je jediná tantrická esencia, ktorú prináša toto učenie a nie náhodou sa tantra čoraz viac dostáva do povedomia v našej západnej civilizácii, plnej stresu a nezdravých životných návykov.

Tantra nám ponúka oslobodenie a rešpekt seba samých takých aký sme a tam kde práve sme. Nie je treba nikam ísť alebo nasledovať žiadne dogmatické spoločenstvá či už politické alebo náboženské. Tantra vnáša do života slobodu ale aj zodpovednosť.

Ďalší dôležitý aspekt tantrickej cesty je jej harmónia a vyváženosť medzi mužským a ženským pólom a v stretnutí týchto polarít v jeden celok.

Po úvodnej piatkovej prednáške bude nasledovať víkendový seminár Tantra – Prebudenie tela. Ste srdečne vítaní.
Na prednášku a seminár je potrebné vyplniť registráciu na každý event zvlášť. Tešíme sa na vás 🙂

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 13. októbra 2017
ČAS: 18:00 – 21:00
LEKTORKA : Martin Vrabko
CENA: 13 Eur
REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/4abEby4OLa2fZjSH3
====

MARTIN VRABKO
Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, pod vedením Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročnej súputníčky tantrického majstra OSHA. Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre. Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Swami Dev Ninad. Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch ktoré tantrickú cestu propagujú.

Image may contain: 1 person, closeup

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)