Deň / Dátum / Čas

sobota / 14.10.2017 - 15.10.2017 / 10:00 - 17:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Pozývame vás na dvojdňový tantrický workshop – Prebudenie tela.

“OD SEXU K NADVEDOMIU” je tantrická cesta inšpirovaná učením majstra OSHA. Pozostáva z víkendových workshopov, kde každý je tématicky zameraný na jednotlivé čakry a témy s nimi súvisiace.

Víkendový tantrický workshop “Prebudenie” je ochutnávkou cvičení, meditácií a rituálov, z ktorých je v plnom rozsahu vyskladaný celkový koncept vlastného uvedomenia si kvalít potrebných pre harmonický a plnohodnotný život, či už pre jednotlivcov alebo v partnerstve. Sloboda, emócie, životná sila, dotyk. Zažiť a nechať plynúť vás pozývame na tantrický workshop “Prebudenie“, ktorý vychádza zo systému Tantra Essence, ktorý zostavila tantrická učiteľka Mahasatvaa Ma Ananda Sarita a ktorého je Martin nasledovníkom. Ďalej čerpá z Tantrických a Taoistických prístupov k sexualite a Martinových osobných skúseností na jeho vlastnej ceste.

Na Seminári sa pozrieme na témy:
– sloboda a energia
– vedomý dotyk a sexualita
– prebudenie tela
– zažívanie emocionálnej plynulosti a emocionálnej stability

Pod vedením lektorov vás pozývame do kruhu mnohých zaujímavých prežitkov. Spoločne budeme zdieľať, tvoriť, prijímať a predovšetkým praktikovať cvičenia, ktoré vedú k poznaniu a transformácii spomínaných tém.

Počas workshopu budeme pracovať spoločne aj oddelene (mužská a ženská skupina). Súčasťou workshopu nie sú dotyky na intímnych miestach ani pohlavný styk.

Workshop je postavený tak, aby ho mohli absolvovať aj jednotlivci, ktorí budú cvičenia zdieľať v páre.

Tantrický workshop “Prebudenie” vyžaduje vyrovnané mužské a ženské energie a preto budú jednotlivci prihlasovaní s ohľadom na počet mužov a žien už na seminár prihlásených. Toto pravidlo sa netýka párov a spolu prihlásených dvojíc (muž, žena).

Dvojdňovému semináru predchádza piatková prednáška
Tantra – Cesta vnútornej premeny, cesta lásky. Na každý event je potrebné registrovať sa zvlášť. Tešíme sa na vás.

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 14. – 15. október 2017
ČAS: 10:00 – 17:00
LEKTORKA : Martin Vrabko a Lucia Pajzserová
CENA: 189€ / osoba, 338€ / pár
REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/tvs4M3vnSJXMulk22
====

Image may contain: 1 person, text

LUCIA PAJSZEROVÁ
Vyštudovala liečebnú pedagogiku a úspešne ukončila prvú fázu dlhodobého psychoterapeutického výcviku v Proces Orientovanej Práci, ktorá mimo iného čerpá aj z Tantrických, Taoistických a Šamanských učení. Venuje sa individuálnej práci s klientmi a spolu s Martinom vedie skupinové semináre.

Cesta tantry je pre nás cesta zdravej sexuality a spoznávania seba samého. Spoločne sme absolovovali ročný tréning párovej Tantry a párových techník ako prehľbovať vzťah a objavovať úžasné hĺbky sexuálneho spojenia partnerov.

Image may contain: 1 person, smiling, closeup

MARTIN VRABKO
Na základe viacerých podnetov sa rozhodol podeliť sa a zdieľať nadobudnuté skúsenosti v oblasti tantry. V roku 2016 úspešne ukončil Tantra Teachers Training – výcvik zameraný na výuku tantry, ktorý vedie Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, dlhoročná súputníčka tantrického majstra OSHO.

Od roku 2016 pravideľne prednáša o Tantre a vedie víkendové tantrické semináre.

Povolaním fotogaf začal svoju tantrickú cestu v roku 2004. Absolvoval niekoľko ročných tantrický tréningov ako účastník aj ako asistent. Kurzy masáží zameraných prevažne na Indickú a východnú kultúru mu otvorili hlbšie poznanie o tele.

V roku 2015 Martin prijal Sannyas – cestu šírenia tantry a Oshovho učenia, so Sannyas menom Swami Dev Ninad.

Za svoju misiu si zvolil prepojenie tantry a fotografie. V súčasnosti cestuje po celej Európe a školí fotografov ako pracovať s emóciami vo fotografií na základe tantrických princípov a vedomej práce s klientami.

Rovnako pracuje ako fotograf a filmár so svetovými tantrickými učiteľmi na projektoch, ktoré tantrickú cestu propagujú.

Práca s energiou a jej manifestácia v našom bežnom živote pomaly prerástla z jeho vnútorného sveta do reality a ako píše, je ňou obklopený.

Image may contain: 1 person, closeup

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)