Deň / Dátum / Čas

piatok / 06.12.2019 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Výroba prírodnej domácej kozmetiky

Domáca výroba bio kozmetiky je skvelým spôsobom realizácie svojej kreativity v súlade s prírodou a vlastným telom. Ručne vytvorená kozmetika je tiež vďačným darčekom, ktorý máte možnosť prispôsobiť na mieru, či už vôňou, typom olejov, konzistenciou alebo tvarom.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Na workshope si vyrobíme balzam na pery, nechtíkovú masť v bambuckom masle, liftingové sérum pre zrelú pleť a ak nám to čas dovolí, možno aj kokosovú pastu na zuby. Svoje výtvory si samozrejme odnesiete domov.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Použijeme oleje ako napríklad jojobový, argánový, konopný či olej z marhuľových jadierok. Predstavím vám ich účinky a porovnáme si ich správanie s kokosovým či bambuckým maslom v kozmetike.
Do našich výtvorov budeme pridávať aj vitamín E či zázračnú kyselinu hyaluronovú. Nevynecháme ani včelí vosk a kakaové maslo.
Budeme tiež pracovať so 100% esenciálnymi olejmi, ktoré dodajú našim výrobkom príjemnú vôňu a naučíme sa používať minerálne farbivá. Povieme si niečo aj o bylinkách a ich všestrannom využití nielen v kozmetike.
K dispozícii budú nové dózičky a fľaštičky, na ktoré si potom dodatočne môžete vytlačit aj vlastné etikety.

 

     

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY 06.12. 2019, piatok
ČAS: 18:00 – 21:00
LEKTOR: Paula Záhradníková
CENA: 39 Eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/yJWn3DF5I0
====

 

PAULA ZÁHRADNÍKOVÁ
Vlastnú kozmetiku si vyrábam už 7 rokov. Chemické koktejly v drogériách ma už dlhšiu dobu nelákajú, a tak som začala pátrať po prírodných alternatívach. Skúšam nové kombinácie či prispôsobujem na mieru a rada sa s vami podelím o moje skúsenosti. Zároveň ma teší, že okrem vlastného tela svojou kozmetikou nezaťažujem ani Matku Zem. Som nadšená z toho, aké je jednoduché vytvoriť si bio kozmetiku podľa svojich predstáv.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)