Deň / Dátum / Čas

piatok / 17.05.2019 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

 

Vedeli ste, že to, čím si natriete pokožku sa Vám zo 70% vstrebe do tela, a teda aj do krvi? To je ako keby ste všetky tie chemikálie zjedli, akurát sa Vám nerozložia silnými kyselinami, ktoré máte v žalúdku…
Pokiaľ Vám teda nie je jedno, čím kŕmite svoje telo, domáca výroba prírodnej kozmetiky je pre vás skvelým riešením.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Na workshope si vyrobíme balzamy na pery, nechtíkovú masť v bambuckom masle, liftingové sérum pre zrelú pleť a ak nám to čas dovolí, možno aj kokosovú pastu na zuby. Svoje výtvory si samozrejme odnesiete domov.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Použijeme oleje ako napríklad jojobový, argánový, konopný či olej z marhuľových jadierok. Predstavím vám ich účinky a porovnáme si ich správanie s kokosovým či bambuckým maslom v kozmetike.
Do našich výtvorov budeme pridávať aj vitamín E či zázračnú kyselinu hyaluronovú. Nevynecháme ani včelí vosk a kakaové maslo.
Budeme tiež pracovať so 100% esenciálnymi olejmi, ktoré dodajú našim výrobkom príjemnú vôňu a naučíme sa používať minerálne farbivá. Povieme si niečo aj o bylinkách a ich všestrannom využití nielen v kozmetike.
K dispozícii budú nové dózičky a fľaštičky, na ktoré si potom dodatočne môžete vytlačit aj vlastné etikety.

Handmade kozmetika je tiež vďačným darčekom, ktorý máte možnosť prispôsobiť na mieru, či už vôňou, typom olejov, konzistenciou alebo tvarom (v prípade mydiel a šumivých bômb do kúpeľa).

====
KDE: Yoga House Bratislava, Sála 1
KEDY 17. 5. 2019, piatok
ČAS: 18:00 – 21:00
LEKTOR: Paula Záhradníková
CENA: 35 Eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/UaMF2j7myk
====

PAULA ZÁHRADNÍKOVÁ
Vlastnú kozmetiku si vyrábam už 7 rokov. Začala som pátrať po prírodných alternatívach po tom, ako mi žiadne krémy nepomáhali na môj kožný problém vyvolaný nevhodným sprchovým gélom. Stačilo ho použiť raz a alergická reakcia bola na svete. Jediné čo zabralo a skutočne ma uľavilo podráždenej pokožke boli 100% prírodné oleje. Odvtedy som vyskúšala rôzne kombinácie a pomohla nimi aj viacerým kamarátkam či známym.
Zároveň ma teší, že svojou kozmetikou nezaťažujem matku zem. Stále sa učím nové veci a som nadšená z toho, aké je jednoduché vytvoriť si bio kozmetiku podľa svojich predstáv.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)