Deň / Dátum / Čas

sobota / 26.01.2019 - 27.01.2019 / 9:30 - 18:30

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Holistický prístup k liečeniu tela aj duše
Víkendový seminár pre všetky ženy, ktoré nezažívajú svoju sexualitu a intimitu v úcte a nehe. Ktoré sa cítia nemilované, nešťastné, neprijaté a necítia so sebou a svojimi mužmi spojenie.
Spolu si dovolíme objaviť liečivý magický potenciál svojho tela, lona a mysle a skúsime sa opäť napojiť na hĺbku svojej a partnerovej intimity, a to nezávisle od našich predchádzajúcich skúseností alebo zranení.

 

*******************

My ženy, si svoje najhlbšie blokády často podvedome ukladáme v tele, najmä v panve. Naše popretia, odmietnutia, znásilnenia, umelé prerušenia tehotenstva, devastujúce pôrody, fyzické aj psychické bolesti a krivdy od mužov… To všetko sa stáva súčasťou nás a nechcene si to v sebe nosíme. Nedokážeme sa tak otvoriť sebe, vedomému životu s mužom, vedomému milovaniu, cítime sa odpojené od samých seba, odcudzené od muža, vedľa ktorého žijeme a ani nevieme prečo. Alebo žijeme bez nich, aj keď po vzťahu a intimite veľmi túžime. Ako žiť sexualitu slobodne, radostne, čisto, bez popierania, aby sme nebrali milovanie ako „povinnú“ súčasť života, či hľadali úniky inde alebo sa intímneho života vzdali úplne?

Milé ženy,
tento intenzívny seminár je veľmi hlbokým načrením do našej intimity, sexuality a zranení s ňou spojených. Je pre Vás možnosťou zažiť otvorenie sa svojej ženskosti, jemnosti, načúvaniu svojej duše a tela, tak ako to nepoznáme.
Naše telo ponúka skryté dary, o ktorých ani netušíme. Máme v sebe orgazmický liečivý potenciál, ktorý podvedome túžime otvoriť a zažívať. No najprv si potrebujeme preliečiť staré zranenia, ktoré nás o túto možnosť oberajú. O naše vzorce, programy, príbehy ktoré sa nám v živote stali. Aby sme sa mohli naplno otvoriť sebe, životu a vedomému milovaniu. Aby sme začali vnímať naše telo a naše lono, ako niečo nádherné a zmyselné. Ako niečo, čo nám ponúka skutočné naplnenie a otvorenie sa láske, slobode, kráse, tvorivosti a naplnenému partnerskému vzťahu….Milá žena, ak to túžiš objavovať vo svojom živote, tento seminár je určený pre Teba. Zažiješ inovatívny holistický prístup ku svojmu telu, lonu, duši a mysli. Pomocou intenzívnych terapeutických techník MSP Therapy (autorka Zuzana Hazuchová, lektorka semináru), pohybových meditácií, vedeného i spontánneho tanca, techník na otvorenie tela a lona, hlbokých dychových cvičení, vedomého liečivého dotyku, posvätného rituálu, pravdivého zdieľania prejdeme cez liečenie čakier a energií v tele. Intenzívne a hĺbkové prečistenie blokád a programov, ktoré nám stoja v ceste za naplneným životom, v spojení s našim telom, lonom, nami samotnými a našimi partnermi. Naučíme sa využívať tvorivú energiu na dosiahnutie vyšších stavov vedomia, uvedomenie si seba ako božskej bytosti, premeniť svoj život a objaviť v ňom nový rozmer a kvality. Budeme vedené k prijatiu všetkého čo je ale zároveň pochopeniu a uzretiu toho, že čo to, čo žijeme je v našej moci a svoj život si tvoríme sami.

Môžeš sa tešiť na prácu:
– s energiou v tele
– liečenie starých zranení
– s podvedomím, exaktné ukážky rušenia nefunkčných vzorcov v oblasti sexuality, intimity, nespracovaných pôrodov, fyzických a psychických ublížení a partnerských vzťahov
– príklady z terapeutickej praxe a vplyv týchto zranení na náš bežný život
– naladenie sa na seba, naše telo, posvätný chrám:
– vedenie cez tanec a pohyb
– liečivé cvičenia lona
– pohybové meditácie
– kľudové meditácie
– pragmatické vysvetlenie emocionálneho a myšlienkového kontextu zranení v oblasti sexuality a intimity na naše telo
– hlboké precítenie seba, svojho tela a dotyku
– zážitok základného tantra učenia a prácu s dychom
– liečivý tanec vnútorného chrámu
– rituál znovuzrodenia sexuality

 

Prineste si prosím so sebou: šatku na oči, talizman (niečo malé, čo máte radi – kameň, náhrdelník), fotku z detstva, 1 vec, ktorá je pre vás pozitívnym symbolom vašej sexuality a intimity, 1 vec, ktorá je pre vás jej negatívnym symbolom, ak máte, niečo, čo ste vy alebo Vaša matka dostala od vašej babičky prípadne prababičky, čo sa u vás rodovo dedí zo ženy na ženu (šperk a podobne, nie je podmienkou)

Sobota: sukňu, šaty v ktorých sa cítite krásne akejkoľvek farby. Na prezlečenie: krásne červené šaty alebo sukňa, blúzka, v čom sa cítite nádherne, zmyselne a žensky.

Nedeľa: šaty, sukňa, v ktorých sa cítite krásne akejkoľvek farby a na prezlečenie biele dlhé šaty alebo dlhá sukňa, v čom sa cítite jemne a nádherne ako bohyňa.

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY 26. – 27. 1. 2019, Sobota a Nedeľa
ČAS: 9:30 – 18:30
LEKTORKA: Zuzana Hazuchová
CENA: 159 Eur
====
ZUZANA HAZUCHOVÁ
Lektorka, no najmä terapeutka, autorka metódy skutočnej príčiny MSP Therapy. Zastáva a praktizuje teóriu, že k žene je potrebný celostný prístup cez jej telo, lono, dušu a myseľ. Pretože tieto sa navzájom ovplyvňujú, prelínajú a pôsobia na seba. V poslednom čase sa oveľa viac začala venovať práci s energiami a pohybovými cvičeniami, s tancom, dotykom, dychom a ich prepojením s nevedomím a myšlienkovými vzorcami, ktoré v sebe nosíme . Na seminári sú využívané hudobné nástroje, šamanský bubon, tibetské misky, zvonkohra, ladičky, liečivé vonné zmesi, vône. Seminár je veľmi hlboký a intenzívny. Prosím počítajte s tým. Budete pozorovať reálne zmeny vo svojom živote a vnímaní, procesy zo semináru sa Vám budú vyplavovať ešte dlhú dobu po tomto intenzívnom víkende.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)