Deň / Dátum / Čas

sobota / 05.10.2019 - 06.10.2019 / 9:00 - 15:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Zaujíma ťa podstata? Esencia? Toho kým /akou práve si alebo potrebuješ byť? Čo sa deje v tvojom živote, vzťahoch prípadne aké signály ti posiela tvoje telo?

Moji učitelia vraveli, že keď sa dostaneme k podstate svojich príbehov, k ich koreňom, tak sa príbeh rozpustí. Skončí, lebo ho už netreba. Zistil som že majú pravdu. Príbehy pomáhajú upútať našu pozornosť na to, čo sa deje v našom živote. Že niečo, nejaká časť nášho ja, potrebuje pozornosť a úctu. Prejaviť sa. Možno tvoje divoké, nežné, spavé, zvedavé či ešte neznáme ja.

Poďme si spolu dovoliť byť tými všetkým kým sme. Vtedy nemusíme generovať príbeh, hrať manipulatívne hry. O bolesti, smútku, zahmlievaní, neistote či nenávisti. Nájdeme a ušetríme kvantá energie. Ako?

V spoločnom kruhu zvedavých a aspoň trošku odvážnych. Spoločne si v tomto vieme pomôcť, podporiť sa v odvahe, jasnosti a dovolení si dobrého.

Pozývam vás na workshop, kde sa môžete naučiť ako sa dostať k esencii toho čo potrebujete. Môžete sa tešiť na hru i prácu s telom, zvukom, obrazom a esenciálnymi vôňami.  Dotyky a prácu s hranicami. Odvahou i hanblivosťou. Takto vybavený sa spoločne vydáme na dobrodružnú výpravu. A dary z nej si odnesiete ďalej do života.

 

====
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
KEDY:
Sobota 5.10.2019, 9:00 – 18:00
Nedeľa 6.10.2019, 9:00 – 15:00
CENA: 80 Eur
LEKTOR: Marek Bohunický
====

 

MAREK BOHUNICKÝ

Niečo o mne

Som  41 ročný muž a 14 rokov otec. Pred cca 30 rokmi som začal študovať bojové umenia, ktoré vyučujem 25 rokov. Postupne som absolvoval rôzne výcviky pre prácu s telom a dotykom, psychoterapeutické výcviky. Najviac ma ovplyvnil výcvik Proces-orientovanej psychoterapie, ktorú študujem 8 rokov, výskum o hanbe a zraniteľnosti, ktorému sa venujem 5.rok. 10 rokov študujem systemické konštelácie.

V súčasnej dobe sa venujem najmä lektorovaniu a prednáškam, individuálnej a skupinovej práci. Som vo výcviku práce s hanbou, pod inštitútom The Santa Fe Institute for Shame-Based Studies (SFISS).

Využívam spojenie prvkov bojových umení, proces-orientovanej psychoterapie a šamanizmu, kraniosakrálnej biodynamiky a tantry. Tieto som pôvodne vyučoval ako samostatné smery, ale nakoniec som ich spojil do uceleného systému Body Intelligence.

Kontakt: www.skolacloveka.sk

Upútavka na Body Intelligence: https://www.youtube.com/watch?v=1t-y1ylI_Bc

Milujem bytie v prírode, masáže, hudbu, zdieľanie s priateľmi, užívam si dobré filmy a tanec. Mačkovité šelmy. Z pracovnej oblasti milujem zdieľanie svojich skúseností s ľuďmi, vzájomné učenie sa.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)