Koncept Power & Mind vychádza z Power yogy, cvičenie je plné kreatívnych asán v plynulom flow a meditácia vychádza z princípov pozitívnej psychlógie.

Cieľom takejto lekcie je tréning tak tela ako i samotnej mysle. Výsledkom je čistá, uvoľnená myseľ prostredníctvom dychových a relaxačných techník, ktoré navodia dokonalú koncentrácia na samotné telesné cvičenie. Tréning tela je zameraný na formovanie problematických partií, chudnutie a spaľovanie tukov jógovými asánami, ktorých náročnosť sa stupňuje. To všetko za prítomnosti príjemnej rytmickej hudby a 100 % esenciálnych olejov, ktorých rozptyl cez difuzér počas lekcií používam.

Počas celého cvičenia dbám na rešpektovanie zákonitostí ľudského tela, ktoré potvrdila moderná medicína, nakoľko výsledkom množstva, a síce na pohľad efektných tradičných pozícií, sú zranenia a zdravotné komplikácie, ktoré chce Power joga naprávať a nie ich spôsobovať. Čiže v duchu hesla:

„Úspech jogy nespočíva v schopnosti dostať sa do efektných polôh, ale v tom, ako pozitívne zmení spôsob, akým žijeme náš život a naše vzťahy.“ T.K.V. Desikachar

Vítaní sú začiatočníci ako aj pokročilí! 🙂

 

Štvrtok – 16:45 – 17:45

BEZ REGISTRÁCIE !!! LEN DÔJDI.

PEŤA SATINOVÁ

 

 TEAM