Posilnite svoj nervový systém s Kundalini jogou

Dnešné tempo života je rýchle a naďalej sa bude zrýchľovať. Sú na nás kladené vysoké nároky vo všetkých sférach života. Aby sme ich dokázali ustáť, dlhodobo im čeliť a žiť naplnený život tu a teraz a tešiť sa z maličkostí, potrebujeme silný a fungujúci nervový systém. Tento nás podrží vo vypätých situáciách a bude našou oporou pri zvládaní každodenného stresu. Zároveň nám pomôže ‚vypnúť‘ a uvoľniť sa vtedy, keď sa naše telo potrebuje prirodzene zrelaxovať a dobiť energiou.

Techniky Kundalini jogy sú účinné a pracujú priamo na posiľnovaní nervového systému. Stimuláciou žliaz s vnútorným vylučovaním, nervových centier/pletencov a energetických dráh/meridiánov v tele systematicky usmerňujeme energiu, aby sme očistili náš organizmus od toxínov, stíšili našu myseľ a očistili naše podvedomie od starých vzorcov správania a blokov, ako keď „vynášame odpadky“. Cvičenie je ako trenažér na nácvik odolnosti, ktorú následne dokážeme uplatňovať v praktickom živote. Nepotrebujeme stimuláciu zvonka formou povzbudzujúcich / uvoľňujúcich látok, drog a pod. Dokážeme sami zregulovať svoje telo a jeho potreby a byť stabilne ‚v pohode‘.

Pozývame Vás na túto jedinečnú cestu sebapoznania, harmonizácie tela, mysle a ducha a objavovania skrytého potenciálu v nás.

Hodina trvá 90min. Jej súčasťou sú fyzické cvičenia, dychové techniky, hlboká relaxácia a meditácia. Pred, počas cvičenia a po cvičení dodržiavame v záujme dosiahnutia maximálneho účinku z cvičenia a ochrany energie Protokol pre cvičenie Kundalini jogy.

PROTOKOL PRE CVIČENIE KUNDALINI JOGY:
http://kundalinijogaslovensko.com/kundalini-joga/protokol-na-cvicenia/

 

NAĎA STRÁNSKÁ 

Pondelok – 19:30 – 21:00

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! NAJSKÔR 7 DNÍ PRED HODINOU – ROZVRH SÁLA 3