Využite príležitosť a pridajte sa! V menšej uzatvorenej skupine budeme 12 týždňov systematicky od základov budovať svoju jógovú prax. Začíname od základov, kurz však nie je určený iba pre začiatočníkov, ale takisto pre skúsenejších jogínov, ktorí chcú prehĺbiť svoju jógovú skúsenosť.

Ako to bude prebiehať? Počas lekcie budeme pracovať s dychom, najviac času strávime plynutím jógovými pozíciami (ásanami). Zameriame sa na ich význam pre telo, bezpečné prevedenie a modifikácie. Povieme si niečo o histórii a filozofii jógy, priblížime si niektoré ďalšie jógové pojmy a ich význam v praxi. A na záver samozrejme relaxácia.

Na konci kurzu možno nedosiahnete samadhi 😉, ale budete si vedieť vystavať svoju prax podľa vlastných potrieb a nestratíte sa na žiadnej hodine jógy. Menšia skupina umožňuje individuálny prístup, priestor venovať sa vašim otázkam a potrebám. Ďalší krok je na vás!

Ak máte otázky, alebo si chcete vyskúšať otvorenú hodinu a zoznámiť sa, pridajte sa na niektorú otvorenú hodinu Vital Yoga.
Teším sa na vás!
Lubi
====
KDE: Yoga House
DÁTUM KURZU : 8.1.- 26.3.2019 (12 stretnutí)
KEDY: každý utorok
Čas: 18:00 – 19:15
CENA: 96 Eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/YUlS_rXF0U
====

 

ĎALŠÍ KURZ CHYSTÁME V MÁJI

 

ĽUBICA DECHETOVÁ

Utorok – 18:00 – 19:15

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH