,,Kundalini Jóga je veda ktorá zjednocuje konečné s nekonečným a umenie, vďaka ktorému máme možnosť zažiť nekonečno v konečne.” -Yogi Bhajan, 27/10/

Kundalini Jóga sa tiež nazýva jógou vedomia. Je dynamickým, mocným nástrojom, ktorý  umožnuje okúsiť zážitok duše. Učí nás pracovať s mentálnymi, fyzickými aj nervovými energiami tela a cvičí našu vôlu. Vedome prepojuje dychové cvičenia, mudry, koncentráciu očí, mantry, telesné zámky, a pozície. Prináša rovnováhu telu, mysli aj duši.

Zážitok s kundalini jógou umožňuje hlbšie sa prepojiť so svojím životom. Umožňuje spoznávať okolitý svet i svoje vnútro a nahliadať na život úplne inak ako predtým. Pomáha nájsť pokoj v náročných životných situáciách. Jednoducho učí nás žiť život najlepšie ako vieme.

——————

MICHAELA TURANSKÁ / BANI KARAM KAUR

Od malička som cítila, že život musí byť o niečom viac ako sa na prvý pohľad zdá. Vedela som, že chcem nájsť prostriedok, akým by som to tu mohla zlepšiť, aby ľudia mohli žiť v pokoji a v láske. Tak sa aj stalo o mnoho rokov neskôr. 🙂 Môj prvý kontakt s Kundalini jógou bol náhodne nenáhodný. Dočítala som sa o nej totiž na internete a to ma zaviedlo k mojej prvej učiteľke, ktorá dodnes pre mňa znamená veľmi veľa. Vďaka nej som pocítila, čo znamená byť schopná učiť s láskou. Koniec koncov šíriť vibrácie lásky lieči svet a ja sa teším, že Vám ich pomocou Kundalini jógy môžem sprostredkovať. 🙂

 

KUNDALINI YOGA  – Nedeľa 18:00 – 20:00 KURZ pre prihlásených

PROSÍME PRIDITE 10 MINÚT PRE HODINOU. VSTUP DO BUDOVY SA ZAMYKÁ O 18:30. TAKISTO SRDEČNE PROSÍME O TRPEZLIVOSŤ PRI VYCHÁDZANÍ Z BUDOVY PO HODINE. HNEĎ POTOM AKO INŠTRUKTORKA PO HODINE VYRIEŠI PERMANENTKY, PÔJDE DVERE DOLE ODOMKNÚŤ. VĎAKA ZA POCHOPENIE : )

 

TEA