Som vždy pozitívne naladená inštruktorka jogy so zameraním 

  • formovanie postavy spočívajúcom v posilnení svalových partií (aj tých, o ktorých ste dovtedy nevedeli  ) a redukcii tuku,
  • spevnenie chrbtice a odstránenie bolestí. 

Vediem energické hodiny, ktorým nechýba relaxačná, ale ani dynamická časť, vždy za prítomnosti rytmickej hudby. 

Som držiteľkou oprávnenia inštruktor Power Jogy 1. stupňa, absolventka školení z anatómie, fyziológie, športovej  výživy či aromaterapie. Okrem jogy sa venujem niekoľko rokov zdravej výžive a fitness cvičeniu, čo sa prejavuje aj na mojich lekciách. Ako vyštudovaná právnička poznám dôsledky sedavého zamestnania a vysokého nasadenia v práci, ktoré práve za pomoci jogy a meditácie odstraňujem a liečim. Z vlastnej skúsenosti tvrdím, že každý človek by si mal nájsť čas len pre seba, nakoľko starostlivosť o svoje telo a myseľ sa nám vždy vráti v podobe väčšej efektivity, koncentrácie a úspechov v práci. Pre mňa je týmto časom práve joga.

Jogu vnímam ako neodmysliteľnú súčasť svojho každodenného života už viac ako 7 rokov, začínam s ňou každý deň – prináša mi pozitívnu energiu, vyrovnanosť a k tomu zdravé a pevné telo.

Pri precvičovaní jogy kladiem za prvý dôležitý cieľ naučiť klientov ako prostredníctvom jogy zosúladiť telo a myseľ, ako sa prijať a mať sa rád, ako si užívať ten moment byť sám so sebou. A keď už je tento základ splnený, ľahko idú dole aj tie kilá navyše, formuje sa telo, prichádza spokojnosť a sebavedomie.

„Najväčšie zadosťučinenie mojej jogovej praxi prinášajú práve tie momenty, keď sa klienti pochvália, že už nezabúdajú cez deň hlboko a plynule dýchať, prestali sa hrbiť a bolesti krížov odišli alebo že si kúpili nové, o číslo menšie legíny na jogu lebo schudli .“ Počas celého cvičenia dbám na rešpektovanie zákonitostí ľudského tela, ktoré potvrdila moderná medicína, nakoľko výsledkom množstva, a síce na pohľad efektných pozícií, sú zranenia a zdravotné komplikácie, ktoré chce joga naprávať a nie ich spôsobovať. Čiže v duchu hesla:

„Úspech jogy nespočíva v schopnosti dostať sa do efektných polôh, ale v tom, ako pozitívne zmení spôsob, akým žijeme náš život a naše vzťahy.“ T.K.V. Desikachar

V každom človek nachádzam kúsok inšpirácie a vždy sa rada naučím niečo nové od svojich jogových kolegov – a to aj vďaka úžasnému konceptu Lenky v podobe Yoga House – pestrofarebnej palety jogy pod jednou strechou.

 

POWER & MIND – Štvrtok 16:45 – 17:45

BEZ REGISTRÁCIE !!! LEN DÔJDI.  

   TEAM