,,Kundalini Jóga je veda ktorá zjednocuje konečné s nekonečným a umenie, vďaka ktorému máme možnosť zažiť nekonečno v konečne.” -Yogi Bhajan, 27/10/

Kundalini Jóga sa tiež nazýva jógou vedomia. Je dynamickým, mocným nástrojom, ktorý  umožnuje okúsiť zážitok duše. Učí nás pracovať s mentálnymi, fyzickými aj nervovými energiami tela a cvičí našu vôlu. Vedome prepojuje dychové cvičenia, mudry, koncentráciu očí, mantry, telesné zámky, a pozície. Prináša rovnováhu telu, mysli aj duši.

Zážitok s kundalini jógou umožňuje hlbšie sa prepojiť so svojím životom. Umožňuje spoznávať okolitý svet i svoje vnútro a nahliadať na život úplne inak ako predtým. Pomáha nájsť pokoj v náročných životných situáciách. Jednoducho učí nás žiť život najlepšie ako vieme.

Od malička som cítila, že život musí byť o niečom viac ako sa na prvý pohľad zdá. Vedela som, že chcem nájsť prostriedok, akým by som to tu mohla zlepšiť, aby ľudia mohli žiť v pokoji a v láske. Tak sa aj stalo o mnoho rokov neskôr.  Môj prvý kontakt s Kundalini jógou bol náhodne nenáhodný. Dočítala som sa o nej totiž na internete a to ma zaviedlo k mojej prvej učiteľke, ktorá dodnes pre mňa znamená veľmi veľa. Vďaka nej som pocítila, čo znamená byť schopná učiť s láskou. Koniec koncov šíriť vibrácie lásky lieči svet a ja sa teším, že Vám ich pomocou Kundalini jógy môžem sprostredkovať. 

 

KUNDALINI JOGA – Otvorená hodina  – Pondelok 19:30 – 21:00 (registrácia  ROZVRH SÁLA 3)