4427

4427

Problémy pohybového aparátu z celodenného sedenia v práci, v dôsledku nesprávnych návykov, či ako výsledok jednostranného športu ale i úrazu nás neraz privádzajú práve k joge, ktorá, ak je cvičená naozaj správne, ich dokáže riešiť.

Aké jogové asány sú vhodné na odstránenie bolesti krčnej chrbtice či krížov, hypermobility resp. obmedzenej hybnosti kĺbov? Prečo tieto problémy vznikajú, s dôrazom na fungovanie svalov, kĺbov, nervov a fascií, nám objasní fyzioterapeut a chiropraktik @Mišo Róza a ako vybrané jogové pozície vykonávať v súlade s pravidlami anatómie a fyziológie, akým najčastejším chybám v nich sa vyvarovať nás naučí inštruktorka Power Yogy @Peťa Satinová. Zacvičíme si 15-minútovú zostavu na zdravý chrbát bez bolestí vhodnú na ráno a odhalíme spôsob, ako jogu preniesť do nášho bežného života v práci prostredníctvom princípov Office Yogy.

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 29. septembra 2017
ČAS: 18:00 – 21:00 
LEKTORKA : Mgr. Petra Satinová a Mgr. Michal Róza
CENA: 30 Eur
REGISTRÁCIA:https://goo.gl/forms/ec2zdMuYD087i5LA3

====

MGR. PETRA SATINOVÁ
– inštruktorka Power Jogy, absolventka školení z anatómie, športovej výživy či aromaterapie. Niekoľko rokov sa venuje zdravej výžive a fitness, čo sa prejavuje aj na jej lekciách, na ktorých dbá na zdravé prevedenie pozícií, odstránenie bolestí chrbtice a formovanie tela. Ako vyštudovaná právnička pozná dôsledky sedavého zamestnania a vysokého nasadenia v práci, ktoré práve za pomoci jogy a meditácie pomáha odstraňovať a liečiť.
MGR. MICHAL RÓZA
– fyzioterapeut a chiropraktik so zameraním na odstraňovanie a liečbu akútnych i chronických bolestí chrbtice, kĺbov a svalov, redukciu skoliózy, naprávanie vyskočených platničiek, riešenie nehybných kĺbov, športovú rehabilitácia a myofasciálnu masáž. Ako fitness tréner sa špecializuje na budovanie funkčnej svalovej hmoty, redukciu telesnej hmotnosti a odstránenie nesprávnych pohybových návykov. Pri práci s klientami významne zapája aj terapeutické metódy, ktoré nadobudol ako vyštudovaný psychológ.

Máte otázku?