Deň / Dátum / Čas

sobota / 17.10.2020 / 9:00 - 16:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Joga a rozvoj detí hrou

Radi by sme Vaše deti privítali na našom pohybovo-vzdelávaciom kurze “Joga a rozvoj hrou”, ktorý sa uskutoční dňa 17.10.2020 v čase od 9:00 do 16:00.

V tomto čase sa Vaším deťom budú venovať inštruktori Andrej a Andrejka, ktorí pripravili aktívny a pohybom naplnený program. S deťmi si prejdeme základné jogové pozície hravou formou, taktiež ich zapojíme do rôznych hier zameraných na rozvoj motoriky, osobnosti, či sociálného cítenia prostredníctvom zážitkovej pedagogiky. Ukážeme a vyskúšame si aj základy akrojogy, čiže párovej jogy bezpečnou a veselou formou.

Pokúsime sa podporiť navzájom tak, aby sme rozvíjali dôveru k ostatným, ale aj dôveru k sebe samému. A základom všetkého je, že sa budeme hrať, smiať a aktívne tráviť spoločný čas.

Veková kategória deti 6-14 rokov.

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 17.10.2020, Sobota
ČAS: 9:00 – 16:00
LEKTORKA : Andrea & Andrej
CENA: 50€ (obed+snacks v cene)
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/oP0jcA5j70
Veková kategória deti 6-14 rokov.
====

 

ANDREA

K joge a meditácii som sa dostala pred piatimi rokmi po návrate zo zahraničia, kde som žila takmer 10 rokov. Odvtedy ma jogová prax cez cvičenie asán, meditácie, dychové cvičenia a spievanie mantier sprevádza životom a pomáha udržiavať v harmónii ako telo fyzické, duševné, tak aj utíšenú vyrovnanú myseľ. Pred vyše rokom som sa začala aktívne venovať dobrovoľníckým aktivitám a jednou z nich je aj trávenie času a takzvaný mentoring s deťmi z detského domova z Kolárova. Pod záštitou OZ Kukučky s deťmi trávim svoj voľný čas, spoluorganizujem aktívne pobyty v prírode, splavy, víkendové akcie, ale aj prázdninové návštevy u mňa doma. Táto moja vášeň zdokonalovať seba a aj pomáhať svojmu okoliu ma priviedla k Mládežníckej Organizácii Plusko, vďaka ktorej sa ako inštruktor zážitkovej pedagogiky učím vzdelávať seba aj ostatných hravou aktívnou formou.

ANDREJ

Moje meno je Andrej, od detstva sa venujem sportu. Na začiatku to bolo bicyklovanie na horách. Avšak po pár zraneniach to už robím len rekreačne až dodnes. Potom ma chytilo posilňovanie a silový tréning, ktorý časom vyústil do trénovania s vlastnou váhou tela. Po čase sa pridalo učenie handbalancingu a jogy, čo mi zase pomáha vo flexibilite. Avšak pred tromi rokmi som spoznal akrojogu. Na prvy pohlad mi ucarovala hodina akra v jogahouse. Spojenie sily, balancu a ohybnosti…v podstate všetky aspekty, ktoré som trénoval doteraz samostatne sa spojili v akrojoge. Navyše je to super komunita ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a dáva tomu aj nefyzický rozmer. K učeniu som sa dostal asi pred rokom a pol. Baví ma, keď spolu posúvame hranice, a čo sa zdalo pred chviľou nemožné, teraz spoločne zvládneme s ľahkosťou.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)