Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 26.07.2020 / 19:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Párová joga

Workshop párovej jogy je vedený zábavnou formou a nemá nič spoločné s acro jogou. Hravou formou vo dvojici natiahneme, posilníme a uvolníme celé telo. Ukážeme si, ako je možné sa dostať do asán za pomoci partnera, kamarátky.

Naučíme sa :

✔pozdrav slnku vo dvojici

✔zahrievacie pohybové hry pre lepšiu komunikáciu

✔intenzívne naťahovanie a vzájomná asistencia

✔posilňovacie cviky v páre na brucho, zadok, paže a stehná

Celý workshop bude vedený aromaterapiou a pri relaxácii klientom doprajeme prijemnú masáž. Workshop bude v trvaní  2 hodín.

Celým workshopom Vás povedú obľúbené Nitranky Ivana Králová & Betka Kovárová.

Viac o lektorkách sa dozviete na www.yogaivana.eu

 

====
KDE: Yoga House Bratislava
KEDY: 26.júl 2020, Nedeľa
ČAS: 19:00 – 21:00
LEKTORKA : Ivana Králová & Betka Kovárová
CENA: 20 € / osoba
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/U8z8Tq4ld0
Môžete sa prihlásiť ako dvojica ale kľudne aj ako jednotlivec . Prosíme, pokiaľ prihlasujete viacerých účastníkov, každého účastníka treba prihlásiť a vyplniť zvlášť.
====

 

IVANA KRÁLOVÁ

Volám sa Ivana Králová, joga sa stala súčasťou môjho života a aj vďaka nej sa viac ako 9 rokov cítim kráľovsky. S jogou som sa stretla v roku 2010, kedy nastal zlom v mojom živote.  Ako väčšina z nás, zmenila som svoju životosprávu a pravidelne som cvičila jogu, aj napriek tomu, že patrím medzi ľudí, ktorí sa liečia na epilepsiu.  Joga a jej vpyv na môj život, zdravie sa stala inšpiráciou prečo som sa rozhodla absolvovať certifikát oficiálnej lektorky. Absolvovala som zahraničné kongresy a workshopy na Sardínii, v Brne, v Prahe. Vďaka vzdelaniu a skúsenostiam nadobudnutým dlhoročnou praxou organizujem pobyty a workshopy. S Betkou Kovárovou sme vymyseleli spoločný koncept párovej jogy, ktorý upevní priateľstvo či partnerský vzťah zábavnou formou.

Cerfifikáty :

– Teacher training Powerjoga Akademia I,II stupeň

– PortDeBras Basic

– Integrated Power Stretch

– Párová joga, Gravid joga, Detská joga

– Slow Flow joga

– Workshop joga a fyzioterapia

BETKA KOVÁROVÁ

Volám sa Betka Kovárová, momentálne som na materskej dovolenke s dcérkou Elenkou a som vyštudovaná daňovníčka, ale mojou vášňou je pohyb akéhokoľvek druhu. S jogou som sa zoznámila asi pred 7rokmi.  Počas materskej dovolenky v januári 2018 som sa rozhodla,že si splním sen a urobím si kurz inštruktora jogy. Toto rozhodnutie hodnotím spätne ako jedno z najlepších v mojom živote! Za ten čas,čo sa venujem lektorstvu jogy som absolvovala rôzne doplňujúce školenia a workshopy a neustále na sebe pracujem a vzdelávam sa,aby som pre svojich jogínov bola inšpiráciou a motiváciou.

Certifikáty :

– Inštruktor Powerjogy I.stupňa

– Diplom Slow Flow joga

– Párová joga

– Gravid joga

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)