Deň / Dátum / Čas

sobota / 03.07.2021 / 9:00 - 17:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

ŠŤASTNÉ CHODIDLÁ

Srdečne Vás pozývam na kurz “Šťastné chodidlá”, ktorý je mojou novou, radostnejšou a slobodnejšou verziou reflexnej masáže chodidiel.

Prečo novou?

Od prvého kurzu RM chodidla ktorý som lektoroval ubehlo viac ako 15 rokov a medzičasom som vyškolil cez 500 laikov i profesionálov.

Z toho som 10 rokov učil “ortodoxnú reflexku”. A tak viem, že “reflexka” sa dá robiť technicky, srdcom alebo to spojiť dokopy. Ja vám ukážem ako si ju súčasne užiť a popritom sa naučíte aj niečo zmysluplné o svojich chodidlách. Napríklad ako cez ne uvoľňovať celé telo.

Za posledné roky som vylepšil metodiku a doplnil techniky o ľudský prístup. Dôležitou zmenou je prekonanie pôvodnej predstavy, že reflexka má bolieť – nemusí. A popri učení sa, ktorý bod čo predstavuje, vnímam ako dôležité cítiť KOHO sa dotýkame cez chodidlá. Tak vieme sebe alebo druhému pomôcť sa viacej prepojiť so sebou a tým, kam a ako kráčame v Živote. Čo je v prvom rade ľudský prístup.

Reflexku som časom prepojil s kraniosakrálnou terapiou a intuitívnym pohybom, a s radosťou vám toto neobvyklé, láskavé prepojenie, predstavím.

Mám otvorený prístup k priebehu seminára, tak aby to bolo na mieru pre každú skupinu. Striedavo budete na niekom trénovať a na oplátku si zase užívať. Dobré, čo poviete? 🙂

Takže vás pozývam na radostný workshop, kde si pomocou skvelého zážitku dotyku na chodidlách môžete venovať príjemné i poučné chvíle. Môže to byť čas ktorý si venujete, lebo si to Vy a Vaše chodidlá predsa zaslúžite. Aj tie esenciálne voňavé oleje čo prinesiem. Zaslúžite. A bodka.

Cez dotyky na chodidlách môžete harmonizovať svoje telo i pocity, uvoľniť sa z bežného zhonu a posilniť sa na ďalšie obdobie. A už to budete vedieť pre seba či svojich blízkych použiť i do budúcna. Prinieť viacej intimity pre seba, partnerstvo alebo pomôcť svojim deťom.

“Keď sú šťastné naše chodidlá, je šťastné celé telo.” (môj vlastný múdry výrok!)

Marek Bohunický

=============
Kde: Yoga House Bratislava
Kedy: 3.7.2021, sobota
Čas: 9:00 – 17:00
Cena: 80,-€
Lektor: Marek Bohunický
=============

PS

Seminár je vhodný pre všetkých, ktorý majú chuť sa naučiť niečo nové o sebe, lepšie sa spojiť s Matkou Zemou a uzemniť sa, alebo si proste iba užiť príjemný čas venovaný svojim chodidlám.

Na svoje si prídu i tí z vás, ktorý už touto metódou pracujú, a cítia potrebu priestoru pre seba samých. Oproti klasickým kurzom budeme mať viacej času na finesy, otázky a najmä:

–             Praktické uvoľnenie krčnej chrbtice na chodidle, kostry a hĺbkovej relaxácie
–             Nahmatanie a uvoľnenie jednotlivých vrstiev chodidla a nôh
–             Aký príbeh nám rozprávajú chodidlá – kam vnútorne kráčate?
–             Psychosomatika a reflexná terapia – stáť pevne na svojej Ceste
–             Nájdenie energetického ťažiska jednotlivých bodov
–             a najmä: ako vedieť, že sme trafili čo sme trafiť mali ?

 

Je to príležitosť užiť si relaxačný víkend, spoznať ľudí zaujímajúcich sa o svoje zdravie a hlavne spraviť pre seba niečo odmeňujúce.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)