ACCESS ENERGETIC FACELIFT, ktorý je jeden z nástrojov Access Consciousness

 

Access Energetický Facelift je telesný proces, ktorý dokáže eliminovať účinky starnutia, stresu a gravitácie na našej tvári a tele. Počas terapie vnímate príjemné a jemné dotyky rúk na svojej tvári, krku a dekolte. Táto technika obnovuje prirodzený tok energie v tele. Uľahčuje uvoľnenie energetických dráh a uvoľňuje stagnácie spôsobené najmä emóciami, traumou a dlhodobým stresom.

 

Naše telo je výsledkom toho, ako sa k nemu chováme, ako o ňom a sebe premýšľame, ako žijeme a čomu veríme. Úplne dokonale nám navonok zviditeľňuje to, čo sa deje vo vnútri. Starnutie ako také je dané stresom, ukladaním nespracovaných emócií v tele, na tvári a v neposlednom rade presvedčením, že starnutie je nevyhnutné.

 

Po facelifte sa môžeme cítiť lepšie, mať viac energie a to bez skalpelu, laseru, botoxu a ďalších moderných metód. Je to jemná, relaxačná terapia, pri ktorej sa spúšťa mnoho telesných procesov.

 

Počas terapie sú rozpustené bloky, traumy, staré zranenia i obmedzenia, ktoré naše telo drží.

 

Access Facelift umožní vidieť našu vnútornú a skutočnú krásu, ktorá v nás je a nie súdy, ktoré premietame do zrkadla. Access Facelift mení nie len to, ako naša tvár a telo vyzerá, ale aj to, ako sami seba vidíme. Po sedení je krásne vidieť, ako sa tvár mení, ako sa uvoľňuje a získava jasnejší a žiarivejší vzhľad.

 

Terapia je vhodná pre každého kto chce alternatívne riešenie pre svoje telo. Mnohým sa po procese zlepšil aj celkový zdravotný stav.

 

Jemný, upokojujúci dotyk aplikovaný na tvári a krku pracuje s bunkami tela na obnove, omladení a oživení.

Cena: 60 Eur

Trvanie: 75 min

PONDELOK 
09:30 – 10:45
11:00 – 12:15
14:00 – 15:15

 

SOBOTA
9:30 – 10:45
11:00 – 12:15
REGISTRÁCIA CEZ SMS na What’s up +421902826871.
(ak nemáš what’s up tak na normálny telefón. ) 

Meno:

Deň :

Čas:

Prosím napíš Evke sms na what’s up stroho, vid hore. Odpíše, či tento čas je voľný, nájdete iný, ak nie a zaregistruje Ťa.