Tvárová Guasha masáž je terapeutická metóda vychádzajúca z tradičnej čínskej medicíny, ktorá čiastočne pripomína masáž. V ázijských krajinách je používaná na domácu liečbu a prevenciu už po tisíce rokov. Touto technikou sa spriechodňujú dráhy v tele, stimulujú sa akupunktúrne body, ktoré priaznivo pôsobia na zdravie a rovnováhu organizmu. Zlepšuje sa a oživuje cirkulácia Qi a krvi ako na tvári, tak po celom tele.

 

Na tvári máme holografiu celého tela a 8 akupunktúrnych dráh. Pomocou tejto masáže dokážeme rozpustiť stagnácie na tvári a v tele, či už fyzicky citeľné alebo energetické. Podľa tradičnej čínskej medicíny je Guasha vypúšťacia technika, to znamená, že masážou jemne otvoríme povrch, umožníme organizmu zbaviť sa rôznych škodlivín, a stimulujeme imunitný systém tela. Guasha dokáže poslúžiť terapeutovi aj ako diagnostická metóda, vie poukázať na kondíciu Qi a krvi, ich cirkuláciu alebo stagnáciu.

 

Benefitom Guasha masáže sú aj estetické efekty. Znižuje opuchy očí, uvoľňuje napätie na tvári a hlave,  zvyšuje krvný obeh a produkciu molekúl proti starnutiu. Taktiež pozitívne vplýva na náš nervový a emočný systém.

Používajú sa jadeitové doštičky, krém a olej. Ideálne je prísť na sedenie bez make-upu.

Kontraindikácie: tehotenstvo

Trvanie: 60min

Cena: 50 Eur

 

SABINA KRIŠTOFIČOVÁ

Študujem tradičnú čínsku medicínu v Prahe 3. rok,  a v rámci štúdia som sa dostala aj k terapii Guasha. Popri škole som sa rozhodla hlbšie sa v tejto oblasti dovzdelať, a zamerať sa na tvárovú Guashu. Efekty tejto techniky naozaj nie sú len estetické, pozitívne vplývajú na celý systém tela. Je pre mňa fascinujúce dostávať spätné väzby od zákazníčok a zisťovať, na koľkých úrovniach im táto technika dokáže pomôcť.

 

PONDELOK 
09:30 – 10:45
11:00 – 12:15
14:00 – 15:15

 

ŠTVRTOK, PIATOK, SOBOTA, NEDEĽA
9:30 – 10:45
11:00 – 12:15

 

REGISTRÁCIA CEZ SMS na What’s app +421948416406.
(ak nemáš what’s app tak na normálny telefón. ) 

Meno:

Deň :

Čas:

Prosím napíš Sabi sms na what’s app stroho, vid hore. Odpíše, či tento čas je voľný, nájdete iný, ak nie a zaregistruje Ťa.