JOGA NIDRA KURZ

JOGA NIDRA KURZ

Joga Nidra doslova znamená jogový spánok. Tí, ktorí ju praktizujú vám však potvrdia, že viac ako spánkom je prebudením. Do oddýchnutého, spokojného a prepojeného Ja. Joga Nidra odstraňuje napätie a obnovuje elasticitu mysle.

“Joga Nidra zahŕňa úplnú fyzickú, mentálnu a emocionálnu relaxáciu…Je to stav vedomia, ktorý nie je ani spánkom, ani bdením, ani sústredním, ani hypnózou. Môže byť definovaný ako zmenený stav vedomia.”

Kumar 2012

V Joga Nidre nájde každý to, čo potrebuje. Či už je to hlboká relaxácia tela a mysle alebo spirituálna hĺbka. Je to technika vhodná pre každého. Od zaneprázdneného človeka, ktorý sa potrebuje zastaviť a zrelaxovať, až po skúseného jogína, ktorý túži prehĺbiť svoju prax.

Na každej hodine vám stručne vysvetlím, ako Joga Nidra funguje a ako dokáže pomáhať a liečiť. Krátkymi, veľmi jednoduchými asánami a dychovými cvičeniami pripravíme vaše telo a myseľ na samotnú Joga Nidru. Táto prebieha v ľahu. Vašou jedinou úlohou je ľahnúť si tak pohodlne, aby ste na svoje fyzické telo úplne zabudli a potom už len nasledovali môj hlas. Počas kurzu spoločne prejdeme rôznymi typmi Joga Nidry, aby ste zistili, ktorá je pre vás tá pravá. Postupne budeme vašu prax prehlbovať a stále viac sa približovať k zmenenému stavu vedomia nazývanom Joga Nidra.

Joga Nidra prebieha v ľahu. V Yoga House vám poskytneme všetky pomôcky a tie najlepšie podmienky, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. Vašou jedinou úlohou je počúvať môj hlas, ktorý vás sprevádza meditáciou prakticky neustále. Vďaka tomu, je Joga Nidra veľmi vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Pamätajte Joga Nidra, sa nedá robiť zle.

Hari Om Tat Sat

=====
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
KEDY: 8.2.2022 – 8.3.2022 ( 5 lekcií )
DEŇ: utorok
ČAS : 19:30 – 20:45
LEKTORKA:  Júlia Micháleková
CENA : 50 Eur
REGISTRÁCIA: bit.ly/33QOimj
Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu, kedže počet miest je obmedzený na 12 ľudí. Náhrady nie sú možné.
Korona: V prípade reštrikcíí kvôli korona vírusu bude kurz presunutý na nový termín po otvorení. Peniažky nie je možné vrátiť alebo presunúť na kredit, či iný kurz.
=====

JÚLIA MICHÁLEKOVÁ

Utorok – 16:45 – 17:55

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH

Viac o Joga Nidre sa dozviete v tomto mojom videu.