Online hodiny – LIVE stream

LIVE stream hodiny s Yoga House … hodiny budú v podobných časoch, ako ste zvyknutí, no tentokrát u vás doma.

Postupuje prosím nasledovne:

  1. Prihlásite sa klasicky, na našom webe >> Rozvrh >> Online hodiny

PROSÍM, HLÁS SA STÁLE S JEDNÝM ROVNAKÝM EMAILOM.

Na tento email, ktorý tvorí na calendiari tvoj účet, ti nahrávame platbu – kredit. Ak sa prihlásiš iným, nezobrazí sa ti kredit a nám platba za hodinu. Nebudeme ti teda schopní poslať link na streamovanie. Vďaka

  1. Obdržíte email o potvrdení registrácie s údajmi o platbe. Email hľadaj aj v spame alebo v reklame. Cena je 6 € za hodinu. Online kredit je možné nabiť vo výške 30/60 €. Po registrácii na hodinu sa kredit zníži o 6 €.
  2. Platbu je potrebné poslať VOPRED prevodom na účet. Ideálne riešenie je použiť aplikáciu VIAMO na číslo 0905604753, ak to tvoja banka umožnuje. Takto platbu obdržíme ihneď a ty si zaručíš plynulý vstup na hodinu.
Suma:
30 eur  / 60 eur
Účet:
SK8911000000002937011074
Poznámka pre príjemcu:
POVINNÁ POLOŽKA, ABY SME MOHLI PRIRADIŤ PLATBU!
“Tvoje meno a priezvisko”

!!!!! Ak si myslíš, že platba nestihne prísť – napr. ak sa hlásiš hodinu pred lekciou a kredit nemáš nabitý, pošli obratom print screen platby na inštruktorkin email. Najneskôr však 30 min pred hodinou, aby sa administratívna práca stihla urobiť >>> VIAC INFO OBDRŽÍŠ MAILOM PO REGISTRÁCII. Ideálne posielať peniažky 2 dni predom, aby sme stihli spracovať platbu.

Na hodinu sa môžete prihlásiť najneskôr 30 minút pre jej začatím. Veľmi vás však prosíme, aby ste sa na hodiny prihlasovali a peniažky uhradili čo najskôr, aj 2 dni vopred (kvôli adminisitratívnym procesom a registrácii platieb). Ideálne riešenie je použiť aplikáciu VIAMO na číslo 0905604753, ak to tvoja banka umožnuje. Takto platbu obdržíme ihneď a zaručíš si plynulý vstup na hodinu.

Všetkým, od ktorých platbu obdržíme VOPRED alebo po zaslaní print screenu platby, bude najneskôr 10 minút pred začiatkom hodiny poslaný link, ktorým sa dostaneš do virtuálneho sveta Yoga House v aplikácii Zoom. Po kliknutí na link sa pripojíš na hodinu (ak aplikáciu zatiaľ nemáš, link Ťa automaticky presmeruje na jej stiahnutie). Je to jednoduché. Ideálne je stiahnuť si aplikáciu do počítača pre väčší obraz a napojiť ho na reproduktory pre kvalitnejší zvuk.

Budeme radi, ak nám pošleš aj svoj feedback, aby sme mohli celý proces spoločne vyladiť a hodiny tak boli pre všetkých stále uvoľnenejším zážitkom.

Registráciou sa účastník zaväzuje nevytvárať video záznam hodiny ani neposkytnúť link ďalšej osobe. Lekcie a svoju energiu dávame z lásky 🙂 A preto úprimne veríme, že sa možeme spoľahnúť na dôveru vo vás. Srdečná vďaka.

Vysielať bude každý inštruktor zatiaľ z hodín priamo. Veríme, že sa nám podarí priniesť esenciu Yoga House “Priestoru vo vnútri” aj ku vám domov. Cez oddych a uvoľnenie, si vytvoríme príjemnú atmosféru, ktorú všetci v týchto časoch tak veľmi potrebujeme. Pokúsime sa zvuk a svetlo vyladiť do dobrej verzie s ohľadom na podmienky prebiehajúcej hodiny v štúdiu, aby ste sa cítili na hodine dobre.

ODHLÁSENIE – STORNO

Odhlásiť sa môžeš najneskôr 2h pred začatím hodiny, vtedy bude kredit na online permanentku vrátený späť.