PILATES A JOGA

PILATES A JOGA

Joge aj Pilatesu sa venujem už niekoľko rokov. Joga je pre mňa životným štýlom, pilates dokonalým, presným návodom, ako cvičiť správne a pritom šetrne a ohľaduplne voči svojim kĺbom a chrbtici. Skĺbením týchto dvoch dokonalých systémov nás spolu čakajú hodiny, ktoré Vám prinesú benefity Jogy aj Pilatesu v jednom.

Pravidelným cvičením spolu dosiahneme na fyzickej úrovni – uvoľnenie prebytočného napätia, natiahnutie skrátených svalov a šliach, posilnenie oslabených partií. Vylepší sa nám držanie tela, vyrovnajú sa svalové disbalancie, odstránia sa zlé pohybové stereotypy, zredukujeme bolesti chrbta, šije. Posilníme a stabilizujeme brucho a stred tela. Budeme si pripomínať ako cvičiť s prípadnou diastázou, posilníme panvové dno, čím predchádzame možným problémom s inkontinenciou v budúcnosti. Po niekoľkých hodinách sa budete cítiť lepšie a budete aj vyzerať lepšie. Budete mať návod ako cvičiť správne aj doma alebo nainých otvorených hodinách jogy či pilatesu. A čo je ešte dôležitejšie, nadobudnuté návyky využijete v každodennom živote – pri dvíhaní ťažkých vecí, pri zohýbaní sa, pri tom ako vstávate z postele, ako sedíte za počítačom atď.

Joga aj Pilates okrem fyzického tela vo významnej miere vplývajú aj na psychiku, ktorá je často nadmerne preťažovaná. Na hodinách sa naučíme sústrediť iba na prítomný okamih, ísť hlboko do svojho vnútra, komunikovať s vlastným telom. Upokojíme myseľ, podporíme zdravé sebavedomie. Blahodarný vplyv pravidelného cvičenia budete cítiť ešte dlho po tom ako opustíte svoju podložku. Súčasťou každej hodiny je tiež krátka relaxácia – meditácia. Takže ak by sme zhrnuli prínosy kurzu: SILA, STABILITA, PEVNÉ a PRUŽNÉ TELO, MENEJ BOLESTI, SPRÁVNE DRŽANIE TELA, POKOJNÁ VYROVNANÁ MYSEĽ… Kurz je vhodný aj pre začiatočníkov, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s cvičením.

Teším sa na Vás.

Katy

====
KDE: Yoga House Bratislava, Sála 3
DÁTUM KURZU :  aktuálne neprebieha
KEDY: každý utorok
ČAS: 10:00 – 11:00
LEKTOR: Katy Vassová
CENA: 55 eur
REGISTRÁCIA: bit.ly/3KQ9ZUn

Cena je fixná, platí sa celý kurz. Miesto Ti držíme počas celého kurzu, kedže počet miest je obmedzený na 8 ľudí. Náhrady nie sú možné.
Korona: V prípade reštrikcíí kvôli korona vírusu bude kurz presunutý na nový termín po otvorení. Peniažky nie je možné vrátiť alebo presunúť na kredit, či iný kurz.
====

KATY VAŠŠOVÁ

Utorok – 10:00 – 11:00

REGISTRÁCIA POTREBNÁ VIĎ LINK HORE !!!