WORKSHOPY

 AYURVEDA A YOGA HEALING NA SRÍ LANKE

Ak máš chuť okúsiť slobodu v tele, v mysli a na duši, pridaj sa. Srí Lanka a jej energia je sama o sebe krásnym liečením.
Efekt oddychu, masáží, procedúr, liečenia živou prírodou a zdravým jedlom je už po pár dňoch badateľný.
 

PRANAYAMA & JOGA SO ŽIVOU HUDBOU 

 Na workshope si prejdeme základnú teóriu a prax plného jogového dychu a cvičení na podporu zdravia pľúc, pružnosti bránice, sily brušných a medzirebrových svalov. Ukážeme si aj vitalizačné techniky, či cvičenia na upokojenie a relexáciu. 

 

 SPLN & JOGA

Objav, aké to je pocítiť energiu mesiaca, ako s ňou pracovať, nebojovať, naopak napojiť sa a súznieť. Ak mesiac neignorujeme, nebude ani on nás. Mesačná energia je veľmi silná a rovnako v nás dokáže podporiť to pozitívne ako aj negatívne. My ju prostredníctvom rituálov nasmerujeme na uvoľnenie priestoru a na nové zámery a priania.

TANTRIC TRADITION , PRALAYA YOGA, MANTRA YOGA AND KALARI RETREAT WITH LAURENCE

We are kindly inviting you to weekend retreat to desolve together with my dear teacher Laurence (Trikona Devi) into the nature, to dive deep into tantric tradition, get to know pralaya yoga, Sparsa yoga the art of touch, indian martial art, mantra yoga and much more. 

 

MOHENDŽODÁRO – POSILNENIE A UKOTVENIE

Mohendžodáro je posvätné tantrické cvičenie pre ženy, jeho zakladateľkou a hlavnou propagátorkou v Európe je česká lekárka Mudr. Monika Sičová. Názov tohto nádherného, tajomného cvičenia je odvodený od názvu starobylého mesta Mohendjo Daro, na povodí rieky Indus (územie dnešného Pakistánu), z obdobia tzv. harrapskej civilizácie (2300-1600 pnl.).

ZO STRESU DO STREDU – CESTA JOGY

Stres je prirodzená súčasť života a má svoje opodstatnenie a dokonca aj prospech. Ak je ho však na nás priveľa, cítime sa zahltene, nevieme sa sústrediť a ani vypnúť, trápia nás rôzne bolesti a symptómy, cez chronické ochorenia, nespavosť, problémy s trávením, podráždenosť a iné, dozrel čas, aby sme sa pozreli na to, čo s mierou stresu vo svojom živote môžeme urobiť.

 

HORMONÁLNA JOGA

Dynamická zostava asán je doplnená o intenzívne dychové techniky. Je to zostava zložená z cvikov stimulujúcich žliazy s vnútornou sekréciou a rehabilitačných cvikov, ktoré sú zamerané na odstránenie blokov v oblasti celého pohybového aparátu. Zostava pôsobí na všetkých úrovniach: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej. Jej súčasťou je aj harmonizácia energie a čakier, ktorá má psychosomatické účinky, pomáha teda odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky.
Hlavným zámerom je prirodzenou cestou reaktivovať hormonálnu produkciu vlastných žliaz. Pomáha ženám riešiť problémy s hormonálnou nerovnováhou..