WORKSHOPY

AYURVEDA & YOGA HEALING NA SRÍ LANKE

Srdečne Ťa pozývam pridať sa ku mne na spoločný healing ayurvédou a jogou na prekrásnej Srí Lanke. Liečenie cez ayurvédu, jogu, oddych, liečivé prostredie, dokonalo zostavenú ajurvédsku stravu a 6-7 procedúr denne.

 

 

ZVUKOVÝ KÚPEĽ A CACAO

Naladíme sa na náš vnútorný pokoj, zažijeme dokonalý oddych a dovolíme si úplne relaxovať. Na chvíľu si len tak ľahnúť a vyskúšať ako „chutí“ zvukový kúpeľ a nechať sa ním úplne zaplaviť.  

 

 

PILATES A RAŇAJKY

Dopraj si ranné naladenie s Pilates, ktoré ťa fyzicky aj vnútorne nastaví do optimálneho držania svojho tela. Budeme sa sústrediť na zdravie svojej chrbtice, plnšie dýchanie, a zvedomenie svojho stredu (na všetkých úrovniach).

 

 

RITUÁL VÝŽIVNÉHO ODPOČINKU 

Stíšenie a zvnútornenie sa s jasne stanoveným zámerom, môže pomôcť nielen sa dobre zazdrojovať, ale takisto sa znova prepojiť so svojím životom a vyjasniť si kroky potrebné na to, aby sme životom kráčali radostne a spokojne. 

 

 

 ASHTANGA YOGA FULL IMMERSION CLASS

Sonja a Kaja vás srdečne pozývajú na dvojhodinovú Ashtanga yoga full-immersion –  vedenú lekciu celej prvej série ashtanga jogy (Yoga Chikitsa) so všetkými vinjasami, plnú príjemných (dvojitých) dopomocí, ktorými vám pomôžeme pozície hlbšie precítiť a uvoľniť sa do nich. 

 

 

TANEC DUŠE – OTVORENÝ VEČER

Tanec duše je pohybová meditácia pre mužov a ženy, v ktorej veľmi intuitívne prepájam skúsenosti z extatického tanca, tanca 5 rytmov a šamanských techník. 

 

 

KUNDALINI JOGA: SADHANA KRIYA A MEDITÁCIA 

Sadhana znamená každodenná duchovná prax. Na workshope si predstavíme kriyu – sekvenciu cvičení, ktorá sa komplexne dotýka a ovplyvňuje všetky systémy v tele, a teda je výborná pre našu sadhanu.

 

 

KURZ KRESLENIA HENNOU

Hennovanie je samé o sebe iba špecifický spôsob maľovania. To čo robí hennu výnimočnou sú motívy a symboly, ktoré ňou kreslíme. Krásne špirály husto zdobených rúk indických žien v sebe nesú viac, ako iba ozdobu. Sú v nich ukryté želania, túžby a jedinečnosť každej z nich.

 

 

 TANTRIC TRADITION, PRALAYA YOGA, MANTRA YOGA AND KALARI RETREAT WITH LAURENCE

We are kindly inviting you to weekend retreat to dissolve together with my dear teacher Laurence, into the nature of Harmónia. To dive deep into tantric tradition, get to know Pralaya Yoga, Sparsa yoga – the art of Touch, indian martial art, mantra yoga and much more.

 

 

KOŽA – EMBRYOLÓGIA, ENERGETICKÁ PRÍTOMNOSŤ A DOTYK AKO LIEK

Bunka používa svoju membránu tak, ako my používame svoju kožu a nervový systém. Tak ako koža, aj membrána obkolesuje a chráni celý obsah bunky. Súčasne je to veľmi jemná a citlivá vrstva. Na povrchu ma milióny molekulárnych receptorov. Tieto receptory vidia, počujú a cítia.

 

 

 SVALY, EMÓCIE A GRAVITÁCIA

 Uvoľnenie svalov môže mať rôzne podoby. Rôzne vrstvy a kvality. Myslím, že každý z nás, kto si prešiel jogovými pozíciami, pranayamou, čchi kungom, atď, zažil niečo podobné. Vtedy, keď si človek myslí, že už je naozaj uvoľnený, tak po chvíli zistil, že vlastne ešte nie.

 

 

DYCH KOSTÍ A TAO VNÚTORNÉHO POHYBU 

Našou spoločnou snahou bude v kostiach podporiť kvalitu vnútorného pohybu, a tým aj ich vitalitu a hlbší liečivý potenciál. Inými slovami, ukážeme si ako podporiť primárnu respiráciu, s ktorou sa pracuje v kranio-sakrálnej praxi.

 

 

 WORKSHOPS WITH SAMANTA DUGGAL

We kindly invite you to series of workshops with Samanta, who will come from India Mumbai. She will share with us her knowledge about yoga, mudras, mantras and relaxation techniques. Come and relax your body and mind, come and nourish every cell of your body.

 

 

PRIVATE SESSION WITH SAMANTA DUGGAL

We are kindly invite you to private sessions with Samanta Duggal, who over the last 20 years explored and mastered several healing therapies for the mind and body like Vedic chanting, Osteopathic Thai Massage, Chineitsan, Movement therapy and uses them in her group, private sessions, yoga.

 

 

AYURVEDIC MASSAGE TRAINING

Immerse yourself in beautiful nature to learn a full body massage treatment inspired by ayurvedic massage abhyanga, and which includes a touch of extreme slowness.