Zuna celý život tancuje a tanec považuje za jednu z možností vyjadrenia svojej taoistickej duše.

Po 13 rokoch akademického vzdelávania v tanci, pocítila potrebu venovať sa ľudskému telu z komplexnejšieho hľadiska. Vyštudovala školu Shiatsu KI a odbor akupunktúry na Univerzite Guang Ming Beijing v Prahe. Posledné roky študuje na Akadémii čínskej metafyziky. Má za sebou niekoľko študijných pobytov v Európe a Ázii. Okrem vyučovania tanca sa intenzívne sa venuje štúdiu čínskej medicíny, čchi-kungu a taoizmu a ich interaktívnemu prepojeniu s pohybom ľudského tela. Je praktikantkou japonskej terapie Shiatsu, od roku 2007 vedie vlastnú Školu shiatsu na Slovensku.

Zuna vyučuje už 27 rokov, behom ktorých vyvinula jedinečný štýl práce s ľudským telom, založený na skúsenostiach s anatómiou ľudského tela a tokmi energie v ňom. Tieto poznatky prepája s univerzálnymi princípmi taoizmu, a tým svojim študentom prináša nové informácie o pohybovej inteligencii. Kvality Zuninho učenia obsahujú pokojný, citlivý a kvalifikovaný prístup k pohybu a telu. Je vyhľadávanou učiteľkou pracujúcou okrem Slovenska a Čiech aj v Salzburgu, Viedni, Leeds, Freiburgu, Vroclavi, Bangkoku, Pekingu a Hongkongu.

Posledné roky sa venuje výskumu prepájania čínskej medicíny a čchi-kungu s tancom v projektoch Dancing qigong a Medicína v tanci. Jej spisovateľským debutom je kniha Tao cesta u zdraviu, ktorá vyšla v roku 2018.

 

http://www.shiatsu-terapie.sk/

http://dancingqigong.weebly.com/

http://danceandmedicine.wixsite.com/zuna

http://www.artyci.com/

 

ČCHI-KUNG PRE TELO I DUŠU – Štvrtok 16:45 – 17:55 ( registrácia na kurz potrebná TU ) !

TAOISTICKÉ OZDRAVNÉ MEDITÁCIE – Streda 19:30 – 20:45 ( registrácia na kurz potrebná TU ) !