Deň / Dátum / Čas

sobota / 04.05.2019 / 9:30 - 15:30

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Všímavé zaobchádzanie s nárokmi a sebakritikou.
V kultúre nekonečného súťaženia, porovnávania sa s druhými, honby za dokonalosťou a perfektnými výkonmi môže znieť súcit k sebe ako luxus či slabosť, ktorú si nemôžeme dovoliť. Okolo súcitu panuje veľa nedorozumení. Pravdou však je, že bez neho náš život veľmi ochudobňujeme. Moderné výskumy potvrdzujú, že rozvíjanie súcitu k sebe vedie k lepšej kvalite života, efektívnejšiemu zvládaniu náročných emócií či stresu a spokojnejším vzťahom. Radikálnym spôsobom tiež lieči nedostatočný pocit vlastnej hodnoty, neustálu sebakritiku či pocity hanby. Zručnosť súcitnosti k sebe zahŕňa zaobchádzanie zo sebou a svojím prežívaním láskavo- rovnako ako by sme sa správali k najlepšiemu priateľovi či milovanej osobe. Aké by to bolo od seba dostať rovnakú milujúcu pozornosť, keď ju potrebujeme najviac? A ako sa líši od ľútosti či empatie? Ako pomáha budovať skutočné sebavedomie?

Tento zážitkový workshop s praktickými cvičeniami je pre všetkých, ktorí sa chcú bližšie porozumieť skutočnému potenciálu súcitu k sebe a rozvíjať zručnosti láskavejšieho zaobchádzania so sebou, náročnými emóciami a efektívnejší spôsob, ako sa motivovať sa než je len seba-kritika a tvrdosť. Takisto získate audio nahrávky cvičení pre vlastnú prax na doma.

=====
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
KEDY: 4-5. 5. 2019
DEŇ: Sobota a nedeľa
ČAS : Sobota 9:30 – 17:30, Nedeľa 9:00 – 15:30
LEKTORKA: Mgr. Andrej Jeleník
CENA : 120 eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/AnKO7mnxAk
=====

ANDREJ JELENÍK
Je psychológ, terapeut, lektor. Pracujem vyše 10 rokov aktívne v oblasti psychológie, osobného rozvoja a zvládania stresu. Vyše 15 rokov sa vzdelávam v procesorientovanej psychológii a ďalších terapeutických prístupoch, absolvoval som
1,5 ročný tréning učiteľa mindfulness (MBSR) na inštitúte IAS vo Viedni a viaceré tréningy zamerané na rozvíjanie všímavého súcitu.
Webstránka: www.mindful.sk

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)