Mini skupinky 5+1

Od pondelka 30.11.2020 opäť otvárame štúdio a môžete sa hlásiť na hodiny v našom rozrvhu. Bude sa cvičiť v malých skupinkách 5 ľudí + inštruktor. Cena za hodinu bude 8 Eur. Permanentka sa kupuje cez online platbu v hodnote stále 25 eur a 50 eur ako doteraz. Multisport karty v tomto období nepríjmame. 

Neobmedzená mesačná permanentka za 55 Eur a multisport karta budú platiť až v momente, keď budeme môcť otvoriť minimálne s 2m odstupmi. 
ODHLÁSENIE:
* Odhlásiť sa dá najneskôr 3h pred hodinou. 
* Úctivo vás prosíme, tým že závisíme od prítomnosti každého jedného človeka, aby ste sa v prípade, že nemôžete dôjsť, zodpovedne odhlásili – najneskôr 3h pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade vám kredit ostane stiahnutý a nebude vrátený. 
* Platiť jeden vstup 8 eur v hotovosti na mieste nie je možné. Inštruktor peniaze nebude môcť prijímať. Kúpiť si krediť môžeš len online v sume 25 eur alebo 50 eur predom. Recepcia na mieste v tomto čase žiaľ nebude. 

 

 

Online hodiny – LIVE stream

LIVE stream hodiny s Yoga House … hodiny budú v podobných časoch, ako ste zvyknutí, no tentokrát u vás doma.

Postupuje prosím nasledovne:

  1. Prihlásite sa klasicky, na našom webe >> Rozvrh >> Online hodiny

PROSÍM, HLÁS SA STÁLE S JEDNÝM ROVNAKÝM EMAILOM.

Na tento email, ktorý tvorí na calendiari tvoj účet, ti nahrávame platbu – kredit. Ak sa prihlásiš iným, nezobrazí sa ti kredit a nám platba za hodinu. Nebudeme ti teda schopní poslať link na streamovanie. Vďaka

  1. Obdržíte email o potvrdení registrácie s údajmi o platbe. Email hľadaj aj v spame alebo v reklame. Cena je 5 € za hodinu. Online kredit je možné nabiť vo výške 25/50 €. Po registrácii na hodinu sa kredit zníži o 5 €.
  2. Platbu je potrebné poslať VOPRED prevodom na účet. Ideálne riešenie je použiť aplikáciu VIAMO na číslo 0905604753, ak to tvoja banka umožnuje. Takto platbu obdržíme ihneď a ty si zaručíš plynulý vstup na hodinu.
 
Suma:
25 eur  / 50 eur
Účet:
SK8911000000002937011074
Poznámka pre príjemcu:
POVINNÁ POLOŽKA, ABY SME MOHLI PRIRADIŤ PLATBU!
“Tvoje meno a priezvisko”
 

!!!!! Ak si myslíš, že platba nestihne prísť – napr. ak sa hlásiš hodinu pred lekciou a kredit nemáš nabitý, pošli obratom print screen platby na inštruktorkin email. Najneskôr však 30 min pred hodinou, aby sa administratívna práca stihla urobiť !!!!!! >>> VIAC INFO OBDRŽÍŠ MAILOM PO REGISTRÁCII. . Ideálne posielať peniažky 2 dni predom, aby sme stihli spracovať platbu.

Na hodinu sa môžete prihlásiť najneskôr 30 minút pre jej začatím. Veľmi vás však prosíme, aby ste sa na hodiny prihlasovali a peniažky uhradili čo najskôr, aj 2 dni vopred (kvôli adminisitratívnym procesom a registrácii platieb). Ideálne riešenie je použiť aplikáciu VIAMO na číslo 0905604753, ak to tvoja banka umožnuje. Takto platbu obdržíme ihneď a ty si zaručíš plynulý vstup na hodinu.

Ak sa ti nepodarí prihlásiť s dostatočným predstihom, napr. ak sa hlásiš 2 hod pred lekciou a nemáš nabitý kredit, pošli prosím obratom po zaplatení print screen transakcie na inštruktorkin email ( jej email nájdeš v potvrdzovacom emaili po registrácii ). Prosím, dbajte na to, že “last minute” print screeny platieb sme však schopní spracovať najneskôr 30 min pred začiatkom hodiny.

ODHLÁSENIE – STORNO

Odhlásiť sa môžeš najneskôr 2h pred začatím hodiny, vtedy bude kredit na online permanentku vrátený späť.

Všetkým, od ktorých platbu obdržíme VOPRED alebo po zaslaní print screenu platby, bude najneskôr 10 minút pred začiatkom hodiny poslaný link, ktorým sa dostaneš do virtuálneho sveta Yoga House v aplikácii Zoom. Po kliknutí na link sa pripojíš na hodinu (ak aplikáciu zatiaľ nemáš, link Ťa automaticky presmeruje na jej stiahnutie). Je to úplne easy. Ideálne je stiahnuť si aplikáciu do počítača pre väčší obraz a napojiť ho na reproduktory pre kvalitnejší zvuk.

Budeme radi, ak nám pošleš aj svoj feedback, aby sme mohli celý proces spoločne vyladiť a hodiny tak boli pre všetkých stále uvoľnenejším zážitkom.

Registráciou sa účastník zaväzuje nevytvárať video záznam hodiny ani neposkytnúť link ďalšej osobe. Lekcie a svoju energiu dávame z lásky 🙂 A preto úprimne veríme, že sa možeme spoľahnúť na dôveru vo vás. Srdečná vďaka.

Vysielať bude každý inštruktor zatiaľ od seba z domu. Veríme, že sa nám podarí priniesť esenciu Yoga House-u “Priestoru vo vnútri” aj ku vám domov. Cez oddych a uvoľnenie, si vytvoríme príjemnú a bezpečnú atmosféru, ktorú všetci v týchto časoch tak veľmi potrebujeme. Naberieme nadhľad, silu a odstup vidieť veci s ľahkosťou, možnosť pochopiť, že toto je súčasťou väčšieho plánu každého jedného z nás. 🙂 Keď budeme dostatočne vnímaví k procesom, ktoré sa v nás dejú a odkrývajú, má táto situácia potenciál dať nám mnoho užitočného. V tichu a v samote môže byť všetko preliečené, pohladené a pochopené so súcitom k Sebe. 💜

 

Prvá návšteva Yoga House

So sebou si stačí priniesť pohodlné oblečenie napr. legíny a tričko, muži tepláky a tričko.  Ideálne sa cvičí na boso a bez ponožiek. 

Väčšina hodín v rozvrhu je vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Inštruktori sa snažia dávať verzie jednotlivých pozícií pre pokročilejších aj pre začiatočníkov. Ideálna hodina pre úplnych začiatočníkov je Joga pre začiatočníkov, ale snažíme sa prispôsobiť všetky hodiny aktuálnemu zloženiu ľudí. 🙂 
Viac info nájdeš o hodinách TU a viac info o lektoroch TU.

Jogamatky

Prosím dones si svoju jogamatku.  Jogamatky k dispozícii na sálach aktuálne za polatok 2 eur. Požičaj si ak potrebuješ a potom dones recepčnej, ktorá to poriadne vydenzifikuje. Vďaka. 

Prihlasovanie 

Na všetky hodiny v rozvrhu sa treba vopred registrovať. Uvidíš to priamo v našom ROZVRHU kliknutím na hodinu.

Prosím na hodinu dôjdi 10-15 mins pred jej začiatkom. Držíme Ti registrované miesto do poslednej minúty začiatku hodiny !!! 🙂 Potom sa môže stať, že miesto sa posunie ďalej.

Kompletné info ohľadom prihlasovania na naše hodiny, kurzy a workshopy nájdeš TU.

 

Odhlásenie sa a storno podmienky

Kompletné storno podmienky a informácie ohľadom odhlasovania sa z hodín, kurzov a workshopov nájdeš TU 

 

Aktuálny cenník a Multisport info nájdeš TU

Rozdelenie hodín

Pravidelné kurzy vhodné pre začiatočníkov —> Asana Lab, Zdravý chrbát – funkčné telo, Jogová terapia, Iyengar yoga, Pilates, Meditácia

Otvorené hodiny vhodné pre začiatočníkov —> Power yoga pre začiatočníkov, Yoga pre začiatočníkov, Soul yoga, Zdravý chrbát, Tradičná joga, Vinyasa Flow Yoga, Energy Flow Yoga, Ashtanga mysore, Yin Yoga

Meditatívna joga —> Meditácia kurz, Soul yoga, Yin Yoga

Jemná yoga – kurzy—>Jogová terapia, Slow asana flow, Iyengar yoga

Jemná yoga – otvorené hodiny—> Soul yoga, Yin Yoga, Mindful Stetch Yoga, Tradičná yogaZdravý chrbát 

Stredná obtiažnosť – otvorené hodiny—> Energy Flow Yoga, Energy and relax yoga, Vinyasa yoga, Joga po práci

Aktívna joga – otvorené hodiny —> Power yoga, Ashtanga yoga, ranná Ashtanga yoga, Ashtanga Mysore, Bodyforming yoga

Hravá joga —> Acro yoga kurz, Acro yoga otvorená hodina

Ženská joga —> Gravid yoga – otvorená hodina, Mohendžodáro kurz, Joga pre maminky s bábatkami a detičkami 1-3

Sála 3 – Meditatívny priestor

Nová sála s tichou meditatívnou energiou oddychu, výdychu, zdieľania času a priestoru v malých skupinách.
Rozvrh a viac info TU

Ako sa k nám dostať?

Panenská 33, budova Goetheho institútu, 2. posch

Najlpešie keď dôjdeš pešo, autobusom, eletričkou, bicyklom, prípadne kolobežkou.

Autobus: Keďže sa nachádzame hneď pri Hodžovom námestí, autobus je skvelá forma dopravy. Zastávka Hodžovo nám. 30 sec. od vchodu do Yoga House.

Eletrička: Stojí rovno na Obchodnej ulici, zastávka Martinus. Odtiaľ príjemná prechádzka hore Poštovou cez podchod a ste u nás.

Auto: Úprimne, nie je to dokonalé, ale keď už sa nepodarí prísť na kolobežke, bicykli, korčuliach… tak je to celkom ok, pár minút od nás v trojuholníku za prezidenstkým palácom Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Ďakujeme za pochopenie, veríme, že to pôjde. Vidíme sa v Yoga House. 🙂

 
Vidíme sa, vnímame sa.
 
Krásny deň.
Yoga House team.
 

 

———————————————————————————————————————————

ENGLISH

Online classes – LIVE stream

Life is upside down at the moment. We have decided to come to you. 🙃

LIVE stream classes with Yoga House … With your favourite instructor. Classes are at similar times to those you are used to, but this time, we are coming to your homes. If you would like to join a lesson with us, you need to do the following:

1. Register on our website as usual, follow >> Rozvrh >> Online classes
PLEASE ALWAYS REGISTER WITH THE SAME EMAIL.
At this email address, which represents your account at Calendiari, we record your payment – credit. If you register by different one, the credit will not appear at the registration, neither the payment for the certain class you want to attend. We won’t be able to send you link for streaming. Thanks.

2. You will receive an email confirming the registration including the payment details. Look for it also in spam or Promotion. The price is €5 per class. You can charge your membership card to € 25/ € 50. Once you register for a class the credit on your membership card will go down by € 5.

3. The payment must be made BEFORE the class by way of bank transfer. Ideally, please use App VIAMO at no. 0905604753, if your bank allows it. This way we will receive the payment immediately and you will ensure smooth entrance to the class.

——————-
The price:
25 / €50
Bank details:
SK8911000000002937011074
Payee reference:
THIS IS MANDATORY TO ENSURE WE ARE ABLE TO IDENTIFY YOUR PAYMENT.
“Your name and surname”

!!!!! If you are not sure whether the payment can reach us on time, for example if you make the booking an hour before the class and you don’t have any credit, please send a screenshot of the payment to the instructor’s email address not later than 30 minutes before the lesson, so we can deal with the admin in a timely manner.

>>> ONCE REGISTERED, YOU WILL RECEIVE FURTHER INFORMATION BY EMAIL.
——————
You can register to class latest 30 mins before it’ s start. We would like to ask you to register and send money asap also 2 days ahead (bc of admin processes and registration of your payment). Ideally, please use App VIAMO at no. 0905604753, if your bank allows it. This way we will receive the payment immediately and you will ensure smooth entrance to the class.

If you won’t manage to register soon enough, for instance 2h before the class and you don’t have any credit or payment done, please after payment sent the print screen immediately to instructor email. (you will find the contact in confirmation email after registration ). Please be aware, that “last minute” print screen we are able to process latest 30 mins before the class. 

CANCELLATION
You can cancel your booking up to 2 hours before the class starts, in which case the credit will be reinstated to your membership card.

If you have paid in advance or if you have sent us a screenshot of your transfer not later than 30 minutes before the class start, you will receive a ZOOM link to enter the world of Yoga House 10 minutes before the class.

By registeration you commit not to take any recordings of classes in any form and not to share the entry link with other person. We share our classes and our energy with you from love 🙂 and we hope we can
trust you. Many thanks.

Every instructor will lead classes from their own home. We hope to be able to bring the essence of the Yoga House  “ The Space Inside” to your home. We want to create a pleasant and safe space through relaxation, something we all desperately
need in these times. We will find a different perspective, an understanding and strength to be able to see, that all what is happening is part of a greater plan for each of us. 🙂 If we are mindful enough to what happens inside of us, this time has a great potential. Silence and solitude can heal, comfort and help us understand ourselves through self compassion . 💜

We have been missing all of you a lot. We are looking forward to visiting you in your home. 🙂 (There is no need to tidy up 😛)

See you. Feel you.

Have a lovely day.
Yoga House team.

ENGLISH

Classes can be translated to English partially, don´t hasitate to come and ask instructor to translate partially for you. We will do our best. 😉  Whole class can be thought in English if all ppl agree.

Voucher, prices and Multisport card, click HERE

 

Registration

needed in registration system, which you’ll find in SCHEDULE .

Yogamats

Please bring your yogamat. Currently after corona the yogamats are in studio for 2 eur fee. You can freely use it and afterwards please bring it to receptionist and she will disinfect it properly. 

How to get to us?

Best way is by foot, bus, tram, scooter, bike.

Bus: Since we are located right at Hodžovo námestie (square), bus is the best vehicle. Almost from everywhere, landing 2 mins from the entrance to Yoga House.

Tram: It stops right on the Obchodná street, tram stop Martinus. From here it is a nice walk up the Poštova street, through underpass, and you´re here.

Car: Honestly it´s not ideal, but when it will not work for you to get here by scooter, bike or by a walk on the sun.. there is a “triangle” close to us behind presidential palace, streets Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Thanks for understanding, we believe it will work. See you in Yoga House. 🙂

In the studio we accept the card Multi Sport. You are very welcomed.

JOGOVÁ TERAPIA

Na našej hodine jogovej terapie sa budeme snažiť pomocou vedomého pohybu v súlade s dychom prispieť k obnoveniu zdravia organizmu. Správne cvičenie jogy, založené na zdravých princípoch pohybu, sa stáva terapiou. 

Máte otázku?