Prvá návšteva Yoga House

So sebou si stačí priniesť pohodlné oblečenie napr. legíny a tričko, muži tepláky a tričko.  Ideálne sa cvičí na boso a bez ponožiek. 
Väčšina hodín v rozvrhu je vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Inštruktori sa snažia dávať verzie jednotlivých pozícií pre pokročilejších aj pre začiatočníkov. Ideálna hodina pre úplnych začiatočníkov je Joga pre začiatočníkov, ale snažíme sa prispôsobiť všetky hodiny aktuálnemu zloženiu ľudí. 🙂 
Viac info nájdeš o hodinách TU a viac info o lektoroch TU.
 

Jogamatky

 

Prosím dones si svoju jogamatku.  Takisto sú jogamatky k dispozícii na sálach aktuálne po korne za polatok 2 eur. Požičaj si ak potrebuješ a potom dones recepčnej, ktorá to poriadne vydenzifikuje. Vďaka. 

Prihlasovanie 

Na niektoré hodiny v rozvrhu sa treba vopred registrovať a na niektoré nie. Uvidíš to priamo v našom ROZVRHU kliknutím na hodinu.

Prosím na hodinu dôjdi 10-15 mins predom. Držíme Ti registrované miesto do poslednej minúty začiatku hodiny !!! 🙂 Potom sa môže stať, že miesto sa posunie ďalej.

Kompletné info ohľadom prihlasovania na naše hodiny, kurzy a workshopy nájdeš TU

 

Odhlásenie sa a storno podmienky

Kompletné storno podmienky a informácie ohľadom odhlasovania sa z hodín, kurzov a workshopov nájdeš TU

 

Aktuálny cenník a Multisport info nájdeš TU

 

Rozdelenie hodín

Pravidelné kurzy vhodné pre začiatočníkov —> Asana Lab, Vital yoga, Zdravý chrbát – funkčné telo, Jogová terapia, Iyengar yoga, Pilates, Meditácia

Otvorené hodiny vhodné pre začiatočníkov —> Power yoga pre začiatočníkov, Yoga pre začiatočníkov, Soul yoga, Zdravý chrbát, Tradičná joga, Vinyasa Flow, Vinyasa Flow Yoga, Energy Flow Yoga, Ashtanga mysore, Yin Yoga

Meditatívna joga —> Meditácia kurz, Soul yoga, Yin Yoga

Jemná yoga – kurzy—>Jogová terapia, Slow asana flow, Iyengar yoga

Jemná yoga – otvorené hodiny—> Soul yoga, Yin Yoga, Mindful Stetch Yoga, Tradičná yoga, Art of connection yogaZdravý chrbát 

Stredná obtiažnosť – otvorené hodiny—> Energy Flow Yoga, Energy and relax yoga, Vinyasa yoga, Joga po práci

Aktívna joga – otvorené hodiny —> Power yoga, Ashtanga yoga, ranná Ashtanga yoga, Ashtanga Mysore, Bodyforming yoga

Hravá joga —> Acro yoga kurz, Acro yoga otvorená hodina

Ženská joga —> Gravid yoga – otvorená hodina, Mohendžodáro kurz, Joga pre maminky s bábatkami a detičkami 1-3

 

Sála 3 – Meditatívny priestor

Nová sála s tichou meditatívnou energiou oddychu, výdychu, zdieľania času a priestoru v malých skupinách.
Rozvrh a viac info TU

 

Ako sa k nám dostať?

Panenská 33, budova Goetheho institútu, 2. posch

Najlpešie keď dôjdeš pešo, autobusom, eletričkou, bicyklom, prípadne kolobežkou.

Autobus: Keďže sa nachádzame hneď pri Hodžovom námestí, autobus je skvelá forma dopravy. Zastávka Hodžovo nám. 30 sec. od vchodu do Yoga House.

Eletrička: Stojí rovno na Obchodnej ulici, zastávka Martinus. Odtiaľ príjemná prechádzka hore Poštovou cez podchod a ste u nás.

Auto: Úprimne, nie je to dokonalé, ale keď už sa nepodarí prísť na kolobežke, bicykli, korčuliach… tak je to celkom ok, pár minút od nás v trojuholníku za prezidenstkým palácom Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Ďakujeme za pochopenie, veríme, že to pôjde. Vidíme sa v Yoga House. 🙂

Online hodiny – LIVE stream

AKTUÁLNE PREBIEHA IBA HODINA – PRANAJAMA A MEDITÁCIA S ERIKOM O 7:15  PO – ŠTV. 

LIVE STREAM ZO SÁLY 1 UŽ NEPREBIEHA. 

Život sa už dáva dokopy ale my ostávame aj pre vašu radosť Live stream. 🙃
 
LIVE stream hodiny s Yoga House … už od pondelka 3.6.2020 s vašimi obľúbenými inštruktormi rovno zo sály 1. Hodiny budú v podobných časoch, ako ste zvyknutí, no tentokrát u vás doma.
Postupuje prosím nasledovne: 
 
1. Prihlásite sa klasicky, na našom webe >> Rozvrh >> Online hodiny
PROSÍM, HLÁS SA STÁLE S JEDNÝM ROVNAKÝM EMAILOM.
Na tento email, ktorý tvorí na calendiari tvoj účet, ti nahrávame platbu – kredit. Ak sa prihlásiš iným, nezobrazí sa ti kredit a nám platba za hodinu. Nebudeme ti teda schopní poslať link na streamovanie. Vďaka
2. Obdržíte email o potvrdení registrácie s údajmi o platbe. Email hľadaj aj v spame alebo v reklame. Cena je 5 € za hodinu. Online kredit je možné nabiť vo výške 25/50 €. Po registrácii na hodinu sa kredit zníži o 5 €.
3. Platbu je potrebné poslať VOPRED prevodom na účet. Ideálne riešenie je použiť aplikáciu VIAMO na číslo 0905604753, ak to tvoja banka umožnuje. Takto platbu obdržíme ihneď a ty si zaručíš plynulý vstup na hodinu.
 
 
——————-
Suma:
25 eur  / 50 eur
Účet:
SK8911000000002937011074
Poznámka pre príjemcu:
POVINNÁ POLOŽKA, ABY SME MOHLI PRIRADIŤ PLATBU!
“Tvoje meno a priezvisko”
 
!!!!! Ak si myslíš, že platba nestihne prísť – napr. ak sa hlásiš hodinu pred lekciou a kredit nemáš nabitý, pošli obratom print screen platby na inštruktorkin email. Najneskôr však 30 min pred hodinou, aby sa administratívna práca stihla urobiť !!!!!! >>> VIAC INFO OBDRŽÍŠ MAILOM PO REGISTRÁCII.
——————
 
 
Na hodinu sa môžete prihlásiť najneskôr 30 minút pre jej začatím. Veľmi vás však prosíme, aby ste sa na hodiny prihlasovali a peniažky uhradili čo najskôr, aj 2 dni vopred (kvôli adminisitratívnym procesom a registrácii platieb). Ideálne riešenie je použiť aplikáciu VIAMO na číslo 0905604753, ak to tvoja banka umožnuje. Takto platbu obdržíme ihneď a ty si zaručíš plynulý vstup na hodinu.
 
Ak sa ti nepodarí prihlásiť s dostatočným predstihom, napr. ak sa hlásiš 2 hod pred lekciou a nemáš nabitý kredit, pošli prosím obratom po zaplatení print screen transakcie na inštruktorkin email ( jej email nájdeš v potvrdzovacom emaili po registrácii ). Prosím, dbajte na to, že “last minute” print screeny platieb sme však schopní spracovať najneskôr 30 min pred začiatkom hodiny.

 

ODHLÁSENIE – STORNO
Odhlásiť sa môžeš najneskôr 2h pred začatím hodiny, vtedy bude kredit na online permanentku vrátený späť.
 
4. Všetkým, od ktorých platbu obdržíme VOPRED alebo po zaslaní print screenu platby, bude najneskôr 10 minút pred začiatkom hodiny poslaný link, ktorým sa dostaneš do virtuálneho sveta Yoga House v aplikácii Zoom. Po kliknutí na link sa pripojíš na hodinu (ak aplikáciu zatiaľ nemáš, link Ťa automaticky presmeruje na jej stiahnutie). Je to úplne easy. Ideálne je stiahnuť si aplikáciu do počítača pre väčší obraz a napojiť ho na reproduktory pre kvalitnejší zvuk.
 
Budeme radi, ak nám pošleš aj svoj feedback, aby sme mohli celý proces spoločne vyladiť a hodiny tak boli pre všetkých stále uvoľnenejším zážitkom.
 
 
Registráciou sa účastník zaväzuje nevytvárať video záznam hodiny ani neposkytnúť link ďalšej osobe. Lekcie a svoju energiu dávame z lásky 🙂 A preto úprimne veríme, že sa možeme spoľahnúť na dôveru vo vás. Srdečná vďaka. 
 
Vysielať bude každý inštruktor zatiaľ od seba z domu. Veríme, že sa nám podarí priniesť esenciu Yoga House-u “Priestoru vo vnútri” aj ku vám domov. Cez oddych a uvoľnenie, si vytvoríme príjemnú a bezpečnú atmosféru, ktorú všetci v týchto časoch tak veľmi potrebujeme. Naberieme nadhľad, silu a odstup vidieť veci s ľahkosťou, možnosť pochopiť, že toto je súčasťou väčšieho plánu každého jedného z nás. 🙂 Keď budeme dostatočne vnímaví k procesom, ktoré sa v nás dejú a odkrývajú, má táto situácia potenciál dať nám mnoho užitočného. V tichu a v samote môže byť všetko preliečené, pohladené a pochopené so súcitom k Sebe. 💜
 
 
Vidíme sa, vnímame sa.
 
Krásny deň.
Yoga House team.
 

 

 

 

————————————————————————————————————————————-

ENGLISH

Classes can be translated to English partially, don´t hasitate to come and ask instructor to translate partially for you. We will do our best. 😉  Whole class can be thought in English if all ppl agree.

Voucher, prices and Multisport card, click HERE

 

Registration

needed in registration system, which you’ll find in SCHEDULE .

Yogamats

Please bring your yogamat. Currently after corona the yogamats are in studio for 2 eur fee. You can freely use it and afterwards please bring it to receptionist and she will disinfect it properly. 

How to get to us?

Best way is by foot, bus, tram, scooter, bike.

Bus: Since we are located right at Hodžovo námestie (square), bus is the best vehicle. Almost from everywhere, landing 2 mins from the entrance to Yoga House.

Tram: It stops right on the Obchodná street, tram stop Martinus. From here it is a nice walk up the Poštova street, through underpass, and you´re here.

Car: Honestly it´s not ideal, but when it will not work for you to get here by scooter, bike or by a walk on the sun.. there is a “triangle” close to us behind presidential palace, streets Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Thanks for understanding, we believe it will work. See you in Yoga House. 🙂

In the studio we accept the card Multi Sport. You are very welcomed. :á

Máte otázku?