Prvá návšteva Yoga House

So sebou si stačí priniesť pohodlné oblečenie napr. legíny a tričko, muži tepláky a tričko.  Ideálne sa cvičí na boso a bez ponožiek. 

Väčšina hodín v rozvrhu je vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Inštruktori sa snažia dávať verzie jednotlivých pozícií pre pokročilejších aj pre začiatočníkov. Ideálna hodina pre úplnych začiatočníkov je Joga pre začiatočníkov, ale snažíme sa prispôsobiť všetky hodiny aktuálnemu zloženiu ľudí. 
Viac info nájdeš o hodinách TU a viac info o lektoroch TU.

Jogamatky

Prosím dones si svoju jogamatku. Jogamatky máme k dispozícii na sálach za poplatok 2 eur. Požičaj si, ak potrebuješ a potom dones recepčnej, nech ich poriadne vydezinfikuje. Ďakujeme.

Prihlasovanie 

Na všetky hodiny v rozvrhu sa treba vopred registrovať. Uvidíš to priamo v našom ROZVRHU kliknutím na hodinu.

Kompletne info ohľadom prihlasovani na naše hodiny, kurzy a workshopy nájdeš TU.

 

Odhlásenie sa a storno podmienky

– Odhlásiť sa dá najneskôr 3h pred hodinou.
– Úctivo Ťa prosíme, aby si sa v prípade, že nemôžeš dôjsť, zodpovedne odhlásil/a – najneskôr 3h pred začiatkom hodiny. V opačnom prípade Ti kredit ostane stiahnutý a nebude vrátený.
– Odhlásiť z hodiny sa môžeš ROVNAKOU CESTOU ako ste sa na hodinu prihlásili, v našom rozvrhu. Kliknete na hodinu, na ktorú ste prihlásení a daj ODHLÁSIŤ SA alebo priamo kliknúť na “Odhlásiť sa” v potvrdzujúcom emaili.

Kompletne storno podmienky a info ohľadom prihlasovani na naše hodiny, kurzy a workshopy nájdeš TU 

 

Aktuálny cenník a Multisport info nájdeš TU

Rozdelenie hodín

Pravidelné kurzy vhodné pre začiatočníkov —> Asana Lab, Zdravý chrbát – funkčné telo, Jogová terapia, Iyengar yoga, Pilates, Meditácia

Otvorené hodiny vhodné pre začiatočníkov —> Power yoga pre začiatočníkov, Yoga pre začiatočníkov, Zdravý chrbát, Tradičná joga, Vinyasa Flow Yoga, Energy Flow Yoga, Ashtanga mysore, Yin Yoga

Meditatívna joga —>  Yin Yoga

Jemná yoga – kurzy—>Jogová terapia, Slow asana flow, Iyengar yoga

Jemná yoga – otvorené hodiny—> Yin Yoga, Mindful Stetch Yoga, Tradičná yogaZdravý chrbát 

Stredná obtiažnosť – otvorené hodiny—> Energy Flow Yoga, Energy and relax yoga, Vinyasa yoga, Joga po práci

Aktívna joga – otvorené hodiny —> Power yoga, Ashtanga yoga, ranná Ashtanga yoga, Ashtanga Mysore, Bodyforming yoga

Hravá joga —> Acro yoga kurz

Ženská joga —> Gravid yoga – otvorená hodina, Mohendžodáro kurz, Joga pre maminky s bábatkami a detičkami 1-3

Sála 3 – Meditatívny priestor

Nová sála s tichou meditatívnou energiou oddychu, výdychu, zdieľania času a priestoru v malých skupinách.
Rozvrh a viac info TU

Ako sa k nám dostať?

Panenská 33, budova Goetheho institútu, 2. posch

Najlpešie keď dôjdeš pešo, autobusom, eletričkou, bicyklom, prípadne kolobežkou.

Autobus: Keďže sa nachádzame hneď pri Hodžovom námestí, autobus je skvelá forma dopravy. Zastávka Hodžovo nám. 30 sec. od vchodu do Yoga House.

Eletrička: Stojí rovno na Obchodnej ulici, zastávka Martinus. Odtiaľ príjemná prechádzka hore Poštovou cez podchod a ste u nás.

Auto: Úprimne, nie je to dokonalé, ale keď už sa nepodarí prísť na kolobežke, bicykli, korčuliach… tak je to celkom ok, pár minút od nás v trojuholníku za prezidenstkým palácom Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Ďakujeme za pochopenie, veríme, že to pôjde. Vidíme sa v Yoga House. 🙂

 
Vidíme sa, vnímame sa.
 
Krásny deň.
Yoga House team.
 

 

———————————————————————————————————————————

ENGLISH

Classes can be translated to English partially, don´t hasitate to come and ask instructor to translate partially for you. We will do our best. 😉  Whole class can be thought in English if all ppl agree.

Voucher, prices and Multisport card, click HERE

 

Registration

needed in registration system, which you’ll find in SCHEDULE .

Yogamats

Please bring your yogamat. Currently after corona the yogamats are in studio for 2 eur fee. You can freely use it and afterwards please bring it to receptionist and she will disinfect it properly. 

How to get to us?

Best way is by foot, bus, tram, scooter, bike.

Bus: Since we are located right at Hodžovo námestie (square), bus is the best vehicle. Almost from everywhere, landing 2 mins from the entrance to Yoga House.

Tram: It stops right on the Obchodná street, tram stop Martinus. From here it is a nice walk up the Poštova street, through underpass, and you´re here.

Car: Honestly it´s not ideal, but when it will not work for you to get here by scooter, bike or by a walk on the sun.. there is a “triangle” close to us behind presidential palace, streets Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Thanks for understanding, we believe it will work. See you in Yoga House. 🙂

In the studio we accept the card Multi Sport. You are very welcomed.podľai

Máte otázku?