Abhyanga v preklade znamená nanášanie oleja na telo. Olej je nanášaný na celé telo od hlavy až po chodidlá. Táto celotelová masáž pozostáva z rytmických, tekutých ťahov, aktivuje cirkuláciu krvy, detoxikuje, zbavuje telo svalového a nervového napätia.  Masáž tak isto integruje extrémne pomalý dotyk pozdĺž chrbtice a chrbta, ktorý prebúdza telo k citlivosti, spája s tokom jemných energetických kanálov (nádí) a balansuje telo / myseľ / dych do stavu jednoty. V ajurvéde sa nanášanie oleja na telo nazýva Abhyanga a používa sa už celé storočia na omladenie a dodanie jemnosti, pevnosti a lesku pokožky.

Masáž je výrazne uvoľňujúca a relaxačná. Dlhé ťahy poždĺž celého tela dávajú pocit celistvosti a prepojenia. Vedomým a vnímavým dotykom sa človek dostáva ľahšie do prepojenia so svojim telo, od ktorého sme veľmi často odpojení stresom, prácou, rýchlosťou dňa a povinnosťami. Mám sama veľa skúseností s odpájaním sa od tela, kde vedomie v tele nie je prítomné kvôli stresu a množstva napätia v tele. Táto masáž ma prináša hlboko do tela a pocitu uvoľnenia. Verím, že zažiješ niečo podobné.
Časom sa zvyšuje vnímavosť a citlivosť tela, kedy sme schopní telom rozpoznať, čo je pre nás v živote vhodné a čo je pre nás, naše emócie a zdravie nepodporujúce. Telo k nám začne prehovárať cez pocity. Ukazuje v akých situáciach zotvrvávať a v akých nie. Ak sme schopní načúvať.

Ťahy a hmaty nás spájajú nielen s fyzickým ale zároveň s energetickým telo. Ak sme s týmto telo v úzkom kontakte, môžeme začať sebaliečenie na hlbokej úrovni. Vnímať, kde je energetický disbalans a ten dychom, pozornosťou a uvoľnením rozpúšťať.

Trvanie: 90 mins
Cena: 60 eur

Pondelok 19:30
Utorok 9:30
Utorok 15:00
Streda 11:00
Streda 19:30
Štvrtok 17:00
Piatok 11:00

Je možnosť vynechať hlavu na požiadanie.
Pre pohodlný pocit si môžeš predom v Yoga House alebo doma dať sprchu. Tak isto po masáži.

Registrácia sms 0905 604 753
“Meno, dátum, deň, čas. “
Teším sa na Teba. 🙂
Lenka