Deň / Dátum / Čas

štvrtok / 08.02.2024 - 21.02.2024 / 13:00 - 23:00

Srdečne Ťa s Lenkou Žabkovou a Terezou Ruth pozývame pridať sa k nám na spoločný ženský healing ayurvédou, ženskou tantrou a jogou na prekrásnej Srí Lanke. Liečenie cez oddych, liečivé prostredie, ayurvédu, ženskú tantru, jogu, dokonalo zostavenú ajurvédsku stravu a 6-7 procedúr denne.

Ak máš chuť okúsiť slobodu vo svojom ženskom tele, v mysli, aj na duši, pridaj sa. Ak máš chuť opäť napojiť sa na svoje ženké telo, odľahčiť ho od napätia, obnoviť na hlbokej bunkovej úrovni Srí Lanka a jej energia, ayurveda, ženská tantra a joga bude prekrásnym liečením. Efekt oddychu, masáží, procedúr, liečenia živou prírodou a zdravým jedlom je už po pár dňoch badateľný.

 

* Ajurvédska liečba *
Na Srí Lanke budeme zažívať vedené liečenie pod dohľadom ayurvédského doktora Tiroshan Chanaka Hettiarachchi, ktorý je odovzdaný svojej práci a robí ju láskavo a oduševnene.
Každý deň si dopraješ cca 6-7 ajurvédskych procedúr podľa odporúčaní lekára, konzultáciu s doktorom, jeden deň vedenej celkovej očisty organizmu.
Trikrát denne ajurvédska strava, kde na tanieri uvidíš všetky superfoody z bioshopov v pôvodnej forme.
Strava je tri dosha ayurvedska strava, zostavená tak, aby vyrovnávala všetky tri doshe (konštitúcie Vatta, Pitta, Kappa) v našom tele a balansovala ich do harmónie.
K tomu nám na každom obede vysvetlia, čo zdravé ideme konzumovať a prečo je to pre náš organizmus unikátne.
V Peacock Ayurveda Garden robia ayurvedu precízne a v ich starostlivosti sme sa cítili ako v bavlnke.

 

* Ženská tantra Mohendžodáro s Terezou Ruth *
S nádhernou Terezou Ruth prostredníctvom tantrajógových ásan cvičenia Mohendžodáro v intuitívnom tanci/ pohybe tela,
dychovými cvičeniami, meditáciami a vizualizáciami obnovíme prepojenie s oblasťou svojej panvy a panvového dna
a vďaka tomuto prepojeniu, nanovo precítime svoje Lono ako zdroj vlastnej životnej sily, sexuality a tvorivosti.
Viac informácii o tantra joge s Terezou najdeš tu: www.yogahouse.sk/mohendzodaro-tantrajoga-pre-zeny

 

* Joga s Lenkou Žabkovou *
Budem vás prevádzať hodinami jogy ráno alebo večer. Joga bude jemná, ženská, ponárajúca do mäkkosti.
Bude nás viesť do výdychu, odovzdania sa a rozpamätania sa, aké zázračné a schopne samoliečenia je naše ženské telo, keď sa stíšime. Joga podporí liečenie, strečing rozprúdi energiu v energických dráhach (nádis) a orgánoch, dych nás ukotví.

 

* Ubytovanie *
Peacock Ayurveda Garden
https://ayurvedasrilanka.net/en/
Ozdravenie doplní relax v nádhernej záhrade útulného a intímneho rezortu na pokojnom mieste. Ubytovanie a procedúry budeme mať v krásnom, autentickom centre Peacock Ayurveda Garden, na južnej strane Srí Lanky, ktorá je známa práve dych vyrážajúcimi plážami.

 

* Angličtina *
Nemusíš hovoriť anglicky, na pobyte s prekladom pomôžem a maséri, lekár je najviac trpezlivy, použije akúkoľvek spôsob, nohy, ruky, appky a určite sa láskavo dohovoríte. Budem tam a stále pomôžem. S masérmi je to jednoduché, moc toho nenahovoria.

 

==============
KDE: Sri Lanka, Peacock Ayurveda Garden
KEDY: 8 – 21. február 2024
(Let zo Svk…., príchod na miesto ideálne 8:25 Quatar alebo Emirates, odchod z rezortu …. kľudne v noci 22:00, let … okolo 3:00 ráno)
S KÝM: Tereza Ruth & Lenka Žabková (Yoga House Bratislava)
CENA: 2010 eur (platí sa rovno rezortu Peacock Ayurveda Garden )
CENA ZAHŔŇA:
–>> 115 eur na deň double room je cena rezortu podľa aktuálneho cenníka x 14 dní = 1610 eur–> odborná diagnostika, ajurvédske procedúry pod dohľadom lekára, –>> strava 3x denne
–>> ubytovanie na dvoj lôžkovej izbe – 2 izby s oddelenými posteľami, 3 izby s manželskou posteľou
–>> odvoz každý deň na pláž a z pláže
–>> 400 eur lektorské na 14 dní : 1x denne tantra joga s Terezou, 1x denne vedenie jogových hodín s Lenkou, workshopy ak nám vyjde čas, som vám k dispozícii s akoukoľvek radou, joga a tantra jogu budeme striedať s prechádzkou na pláži so zapadajúcim slnkom.
–>> transport je obtiažné zarátať, keďžďe závisí od počtu ľudí, ale bude to prijateľná položka, viď nižšie.
REGISTRÁCIA: bit.ly/3KrZb02
VIAC INFO: Ak máš záujem pridať sa volaj 0905 604 753 Lenka na What’s up, keďže som aktuálne už na Srí Lanke.
==============

 

* Moje dojmy *
Ani vám neviem opísať ten pocit po 2 týždňoch poctivého jedenia a prijímania procedúr. Moje telo bolo ako čistá vibrácia “pure viration”. Krásne sa do neho dýchalo, bolo uvoľnené, živé ako nikdy pred tým. Uvoľnené vo svaloch, šľachách, tkanivách, fasciách, ktorých napätie nám mnohokrát zťažuje život cez mentálny, fyzický a emočný stav.
Sila tela a jasnost mysle bola úžasná. Prečistovali sa emócie, prečisťovali sa postoje. Byť v jednej rutine 14 dní, kde je o teba postarané cez jogu, masáže, zábaly, najdokonalejšie jedlo a ďalšie procedúry je pre zdravotný stav veľká obnova.
Milý, starostlivý a úctivý prístup lekára a terapeutov je lahodný pre dušu a na tele sa to odzrkadľuje hneď.

 

LETENKY
– Letenky (typy kde hľadať viď nižšie ). Môžeš prísť alebo zostať pár dni pred a po reatreate na Sri Lanke, či mesiace.  Podľa toho ako to cítiš a môžeš, napr. v prípade, že nájdeš lacnejšiu letenku. Budem vás postupne prepájať, ako sa budú ľudia na retreat prihlasovať, aby ste mohli cestovať spolu. Pokojne volaj, vo všetkom rada poradím.

Najvýhodnejšie CENY LETENIEK nájdeš na:
www.pelikan.cz
www.skyscanner.net
www.momondo.com
www.kayak.com

 

Začala som cestovať Qatar, je to top kvalita, super jedlo, flexibilita v riešení zmeny letenky či čohokoľvek, aj keď o možno 50 eur drahšie.

www.qatarairways.com/

CESTOVNÉ POISTENIE
– Cestovné poistenie iste ponúka aj banka, v ktorej máš účet … rovnako známe poisťovne ako Met Life, Allianz, Kooperatíva, Union, atď.

 

TRANSPORT
Cena jednej jazdy z alebo na letisko je 80 eur. Cena je teda závislá od počtu ľudí na jednej jazde (van alebo auto). Čím viacej ľudí na jednej jazde vanom z letiska na rezort alebo opačne, tým nižšia cena. Ak by si (z akéhokoľvek dôvodu) bol/a na jazde z letiska alebo na letisko sám/sama cena bude pre Teba 80 eur. Budem vás ale na lety prepájať, postupne ako sa ľudia budú hlasiť. Preto predpoklad najvyššej ceny je 40 eur.

 

VÍZA
okolo 52 dolárov cez túto web stránku si visa jednoducho vyplníš, budem posielať návod.
http://eta.gov.lk
Do 3 dní ale zväčša aj skôr dostaneš potvrdenie, ktoré vytlačíš a donesieš na letisko.

 

VÝLETY
– do okolia, alebo ak sa kvôli benzínu bude za rozumnú cenu dať tak aj ďalej (Safari, Galle a čokoľvek si vyberieš alebo skupina vyberie)

Čo by som ešte ODPORÚČALA :

– POZOR!!! : cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov odo dňa vstupu na Srí Lanku
– jogamatku si odporúčame zbaliť svoju, ale v retreat centre sú k dispozícii tiež.
– stačí málo kusov ľahkého oblečenia do tropických teplôt, ktoré zvládne silné potenie. Ale aj tak budeš celý čas v sárongu, ktorý nám v centre dajú s kvetmi vo vlasoch.

 

Pre akékoľvek INFO mi VOLAJ.

Rada poradím, vysvetlím, vyriešime.
What’s up 00421 905 604 753

Veľmi sa na Teba a spoločný healing teším.

Lenka

  

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)