YOGA HOUSE SHOP

KAUČUKOVÉ JOGAMATKY

Pozývame Ťa ponoriť sa do jemnosti a hĺbky. Môžeš sa na ňu schúliť, objať sa ňou, vytvárať si na nej svoj posvätný liečivý priestor. Priestor bezpečia, budovania pokoja a tvojej láskavej sily.

YOGA HOUSE KORKOVÉ BLOKY

Bloky nie sú pre tých, ktorí nie sú dosť flexibilní. Sú pre nás, aby sme sa mohli podporiť, oprieť, predĺžiť sa. Aby sme si zjednodušili prax, zefektívnili ásany, aby boli ásany správne prevedené a tak energia začala telom reálne prúdiť. 

JOGA PÁSY

Vyskúšaj naše joga pásy. Lahni si doma na zem. Prehoď si pás okolo chodidla a uvoľni si hamstringy a tým spodný chrbát. Veľmi príjemné, veľmi uvoľňujúce.

NOSIČ NA JOGAMATKU

Praktický pas na jogamatku, jednoducho natianeš na zrolovanú jogamatku, prehodíš cez plece a ideš do Yoga House.

MEDITAČNÉ VANKÚŠE

      Meditačné vankúše slúžia na lepšie usporiadanie tela v sede pri meditácií. Zámerom je, aby naša panva bola vyššie ako naše bedrové kĺby. Vtedy máme možnosť vystrieť spodný chrbát, zatlačiť sedacie kosti kolmo do zeme a vytvoriť z chrbtice vodič energie.

VANKÚŠIK NA OČI

Vankúšik na oči Yoga House. Uvoľní priestor okolo očí, uvoľní priestor spánkov. Oči sú spojené s nervom Vagus. Ten spoza očí prechádza mozgom, krčnou chrbticou, srdcom a do tráviaceho systému.

RETIAZKA SO SUROVÝM DRAHÝM KAMIENKOM

      Surové drahé kamene na retiazke plnenej 14 karatový zlatom. Nemení farbu ani nečerná. Nabíjaj svoje srdce, hrdelnú alebo korunnú čakru touto jemnou krásou.

PLÁTENÉ TAŠKY

Pracujeme na nich. 

SÓJOVÉ SVIEČKY

      Prevoňaj priestor doma a ponor sa s nimi do svoje rannej alebo večernej jogovej praxe, meditácie, knihy, počúvania muziky a rozjímánia. 

MINERÁLY DO AUTA 

Tráviť čas cestovania v good vibes je stále super nápad. Vyskúšaj. Nájdeš v Yoga House Bratislava. 

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA JOGU 

      Kamoške na narodeniny, meniny, maminke na deň matiek, možno babke len tak pre zdravie. Poukážkou na yogu do Yoga House Bratislava nič nepokazíš, práve naopak

VIANOČNÝ BALÍČEK

Krásný darček od Yoga House pre Tvojich drahých, milovaných, zaľúbených.

PRÍRODNÉ PARFÉMY

    Prírodné parfémy od Cameleonia’ s parfum. 100 % natural, žiadná chémia, jedine čisto vibrujúca vôňa. Čo na seba dávame, tým sa stávame.

 DAŽĎOVÉ STĹPY

Dažďový harmonizačný zvukový šum, čiže zvuk dažďových kvapiek, nás uvádza do hlbokých relaxačných, vibračných hladín alfa, théta a delta . Vibračné hladiny sú pre mozog vysoko uvoľňujúce.

ZVÄZKY ŠALVIE

    Ručne robené, kvetmi zdobené, krišťaľmi posilnené, navyše veľa čistej lásky je v nich cíti… doslova.

VONNÉ TYČINKY

Vonné tyčinky posadia atmosféru u Teba doma, prečistiť priestor, nastavia posvätné pole pre Tvoju meditáciu, asana prax alebo oddych.

KAKAO

   Kakao Posvätné srdce otvorí do posvätnosti to Tvoje a k tomu má veľké zdravotné benefity.