Deň / Dátum / Čas

piatok / 10.01.2020 - 24.01.2020 / 12:00
Ayurveda a yoga retreat na Srí Lanke
 
Srdečne Ťa pozývame na spoločný healing ayurvédou a jogou na krásnej Srí Lanke. Liečenie cez ayurvédu, cez jogu, oddych, prostredie, dokonale zostavenú ajurvédsku stravu a príjemné zážitky.
 
Ak máš chuť okúsiť slobodu v tele, mysli a na duši, pridaj sa.
 
Práve sa nachádzame takto so skupinkou ľudí v Thajsku. Efekt oddychu, liečenia živou prírodou a zdravým jedlom je už po pár dňoch badateľný.
 
* Ajurvédska liečba *
Na Srí Lanke sa k tomu pridáva vedené liečenie pod dohľadom ayurvédskych doktorov, z toho aj Nalin Santa Kumara vysoko uznávaného na Srí Lanke. Každý deň si dopraješ cca 6 ajurvédskych procedúr podľa odporúčaní lekára, konzultáciu s doktorom, jeden deň vedenej celkovej očisty organizmu. Tri krát denne ajurvédska strava, ktorá je nastavená práve pre Teba a Tvoj systém.
Ayurvéda je veľmi účinná na astmu, obezitu, vysoký krvný tlak, migrény, problémy s chrbticou, ochrnutie, kožné, imunitné, pohybové, psychické a dýchacie problémy, ale aj problémy spôsobené stresom a psychickým napätím. Ayurvédskym vyšetrením sa zisťuje zdravotný stav z jazyka, očí a tepu.
Prečítaj si viac:
 

* Joga *
K dispozícii nám bude miestny učiteľ jogy ráno a hodina jogy s Lenkou Žabkou večer. Joga podporí liečenie, streč rozprúdi energiu v energických dráhach a orgánoch, dych nás ukotví.
 
* Ubytovanie *
Ozdravenie doplní výhľad na nádherne more, kúpanie a relax. Ubytvanie máme v hoteli Isolabella Ayurveda resort na južnej strane Srí Lanky, ktorá je známa práve dych vyrážajúcimi plážami. Pochodíme si ich vrámci malých spoločných výletov.
Ubytovanie sprostredkované cez : Ayurvedapobyty.sk

 

* Zmysel výletu *
Naša myseľ, myšlienky, emócie sú tesne spojené so stavom nášho tela, orgánov a toxínov v tele. Procedúry a masáže, ktoré zažiješ detoxikujú, omladzujú a dovoľujú mysli a nervovému systému pustiť záťaž a uvoľniť sa. S tým prichádza veľká zmena na energetickej, mentálnej a emočnej úrovni. Telo za 14 dní dokonalo obnovíme.
Pochodíme spoločne ostrov, uvidíme prekrásne miesta, iný pokojný svet. Pobyt v tomto slobodnejšom svete, pohľad na to, ako žijú ľudia tu, cielený oddych, vzdialenie sa od bežnej rutiny… toto všetko silne formuje aj našu myseľ, presvedčenia a prehodnocuje zámery v živote.
 
Dopraj si zdravie a silu, aby sme žili kvalitnejšie, pokojnejšie, stabilnejšie a radostnejšie.

 

 

===
KDE: Sri Lanka
KEDY: 10.-24.1.2020 (príchod na miesto 10.1., let 9.1. )
S KÝM: Radka Lalikova (Ayurveda pobyty) a Lenka Žabková (Yoga House Bratislava)
CENA: 2260 eur
– odborná diagnostika, ajurvédske procedúry pod dohľadom lekára cca 6x denne, strava 3x denne nastavená práve pre Teba a Tvoj stav tela, kásne ubytovanie na pláži, joga dvakrát denne ráno s miestným učiteľom, večer so Žabkou, workshopy s Radkou a Žabkou
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/6rgJr-REu0
VIAC INFO: 0905 604 753 Žabka
===
 
Cena nezahŕňa :
 
LETENKY
– Letenky (typy kde hľadať viď nižšie ). Môžeš sa k nám pripojiť na pár dni pred alebo zostať pár dni po reatreate podľa toho ako to cítiš a výhodnej cene leteniek. Budeme vás postupne prepájať, ako sa budú ľudia na retreat prihlasovať, aby sme mohli cestovať spolu. Pokojne volaj, vo všetkom radi poradíme.
 
LETENKY – Na Colombo International Airport
Najvýhodnejšie CENY LETENIEK nájdeš na:
www.skyscanner.net
www.momondo.com,
www.pelikan.cz,
alebo www.kayak.com
 
CESTOVNÉ POISTENIE
– Cestovné poistenie ( iste ponúka aj banka, v ktorej máš účet … rovnako známe poisťovne ako Met Life, Allianz, Kooperatíva, Union, atď – pokojne sa s týmto obrátte na Radku).
 
TRANSPORTY
Transport z letiska 33 eur a na letisko 33 eur. Pohyb po ostrove.
Z rezortu po vás transport pošlú.
 
VÍZA
0 eur – poradíme ako ho získať, do 30.1. Srí Lanka poskytuje viza zadarmo.
 
VÝLETY
– Spoločne si pochodíme ostrov a uvidíme jeho divy. Nesmierne sa tešíme. 🙂
 
Čo by sme ešte ODPORÚČALI :
 
– POZOR!!! : cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov odo dňa vstupu na Srí Lanku
– jogamatku si odporúčame zbaliť svoju, ale v oboch kvalitne vybavených retreat centrách sú tiež k dispo.
– dones si fľašu na nápoje, ktorú nebudeme musieť po použití odhodiť, naj je sklenená fľaša. Plastové fľaše prepúšťajú plast do vody a v teple ešte viac. Ďalší dôležitý krok ku zdraviu.
– stačí málo kusov ľahkého oblečenia do tropických teplôt, ktoré zvládne silné potenie 🙂