Deň / Dátum / Čas

piatok / 15.11.2019 - 17.11.2019 / 9:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Festival Vnútorná Krajina

Je to tu opäť, náš Festival Vnútorná krajina 2019.
Pokračujeme v spájaní sa, hľadaní možností žiť kvalitne a spokojne. Učiť sa jeden od druhého a od ľudí, ktorí svoje telo, myseľ a procesy v nich skúmajú s odhodlaním celé dni a roky a snažia sa to naplno žiť. Ako sa zmenila od minulého roku vaša vnútorná krajina ? 🙂

Pokračujme v snahe budovať sieť Zdravia.
Pridaj sa na festival mnohých zaujímavých tém a workshopov, ktoré spája podobná filozofia. A tou je kontaktovanie vlastných osobných zdrojov Sily a prehlbovanie ľudskosti v našej spoločnosti.

Festival prináša systémy a metódy, ktoré úzko prepájajú telo a vedomie. Ich spoločným zámerom je kráčanie človeka k celistvosti a spoznávanie svojich vnútorných svetov. A toto je aj hlbším zámerom festivalu. Prepojiť facilitátorov, lektorov a inštruktorov a na ľudskej úrovni sa stretnúť s Tebou. Zdieľať a najvzájom si posúvať informácie. Spoluvytvárať živú sieť sebaspoznávacích prístupov na Slovensku. Budovať networking, ktorý podporuje Zdravie jednotlivca, ale aj širších komunít.

Ak to v Tebe niekde rezonuje a chcel by si sa o týchto technikách a prístupoch dozvedieť viac, si srdečne vítaný.

Objav s nami metódy a pozrime sa na seba v plnosti… vedome. Vnímavo k sebe a druhým. Spoznávaj, čo je pre teba a tvoj unikátny proces transformácie, či liečenia najvhodnejšie. Spoznávaj svoju dušu, svoje motivácie, hranice, čo ti robí dobre a čo nie … kto si, kde sa nachádzaš a kde je tvoje miesto v spoločnosti. Objavuj cez telo, rozvíjaj schopnosť rozpoznávať a cítiť, vnímať atmosféru a jednotné pole. Zisťuj, čo sa okolo teba a v tebe deje a prečo je tomu tak. Kto si, kam ideš a po čom tvoja podstata úprimne túži. V čom budeš šťastný a spokojný.

=====
KDE : YOGA HOUSE
KEDY: 15.-17.11.2019
ČAS: harmonogram workshopov a ich opis v diskusii čoskoro
CENA: 55 eur na tri dni / 28 eur na jeden deň
REGISTRÁCIA : https://calendiari.com/event/0sX3eaguaU
VIAC INFO:

 

Tešíme sa na Vás 🙂

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)