Deň / Dátum / Čas

piatok / 14.06.2024 / 18:00 - 21:00

Krása v nás

Ženský kruh a tvorba venca

Milá žena, príď potešiť svoju dušu. So sebou, so ženami, s kvetmi. Nájsť svoju ženskú esenciu v hromade povinností, výkonu a starostlivosti o druhých. Dovoľ si chvíľu nerobiť nič potrebné a prinášajúce zisk, ale naopak niečo, čo dosýti tvoju kreativitu a spojenie so svojou ženskosťou a krásou.

 

Možno sa nepovažuješ za kreatívnu a možno tvoríš iným spôsobom. Vôbec nevadí. Katka nám ukáže ako na pletenie venca a zabezpečí potrebný materiál. Ty len dôjdeš a necháš sa sprevádzať.

 

Pred samotným pletením sa spolu naladíme cez zdieľanie v kruhu, jemný pohyb a meditáciu zameranú na telo tak, aby sme si z kvetov uplietli veniec naozaj pre seba. Veniec, ktorý vyjadrí našu esenciu a krásu a bude nám ju neskôr pripomínať ako ozdoba na hlave alebo doma.

 

Samotná krása bude aj témou kruhu, veď ktorá žena ju nerieši? Je dobré však rozlišovať medzi zovňajškom a krásou prameniacou z hĺbky každej z nás a práve x s touto sa budeme spájať.

 

Pri tvorbe venca si budeš môcť vybrať zo sušených aj živých kvetov a tiež si vybrať typ venca:

– Venček na hlavu + kytička

– Veniec v polkruhu na stenu + kytička

– Väčší veniec na stenu

====
KRÁSA V NÁS
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DEŇ: 14.6. 2024, piatok
ČAS: 18:00 – 21:00
CENA: 55 Eur
LEKTORKY: Eva Mamrillová, Katka Podhradská
REGISTRÁCIA: bit.ly/4aBjWR1

====

O lektorkách:

Katka Podhradská je tvorivá duša a výrobe z kvetov sa venuje už od detstva. Aktuálne vlastní ateliér Ollam na Krížnej ulici a tvoreniu sa venuje na plný úväzok. Vyrába kytice, vence, ozdoby do vlasov a iné interiérové doplnky zo sušených kvetov. Kvety si dokonca pestuje sama vo vlastnej záhradke.

 

Eva Mamrillová vedie lekcie jogy, popritom študuje Proces orientovanú prácu a s partnerom začínajú viesť mužsko-ženské kruhy. Témou krásy a sebahodnoty sa zaoberá dlhodobo vo svojom vlastnom sebarozvoji a jej zámerom je tvoriť priestor pre ženy, ktoré hľadajú podporu práve v týchto témach.