Deň / Dátum / Čas

sobota / 23.03.2024 / 10:00 - 12:00

Sadhana znamená každodenná duchovná prax. Na workshope si predstavíme kriyu – sekvenciu cvičení, ktorá sa komplexne dotýka a ovplyvňuje všetky systémy v tele, a teda je výborná pre našu sadhanu.

 

Workshop bude zahŕňať kompletnú rozcvičku na rozprúdenie energie v chrbtici, kriyu a kundalini meditáciu. Ku kriyi dostaneš podklady, aby si mohol / mohla cvičiť doma.

 

Kundalini joga, ako ju budeme cvičiť na workshope, je zostavená Yogi Bhajanom, a nadizajnovaná, aby mala konkrétny dopad na našu fyziológiu a energický systém. Jedná sa o spojenie prevažne dynamických cvičení a dychu. Jej cieľom je prebudiť kundalini energiu, ktorá je uložená v spodnej časti chrbtice. Svojou aktiváciou začne prúdiť energickými kanálmi v tele, rozbúrava bloky a prečisťuje náš systém. Kundalini energia má svoju vlastnú inteligenciu, neuvoľní sa jej viac, než je naše telo schopné uniesť, a teda je úplne bezpečná.

 

====
KUNDALINI JOGA: SADHANA KRIYA A MEDITÁCIA
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DEŇ: 23.3. 2024, sobota
ČAS: 10:00 – 12:00
CENA: 15 Eur
LEKTORKA: Klaudia Krystal
REGISTRÁCIA: bit.ly/3wbYhR9

====

KLAUDIA

Klaudia študovala kundalini jogu v Indii. Najprv jej bola predstavená kundalini joga ako ju zostavil Yogi Bhajan, čo je novodobá zmes učení prispôsobená modernému človeku. Jej prax Klaudii zmenila život, a zaviedla hlbšie k učeniu tradičnej himalájskej kriya jogy. Okrem praxe má za sebou aj 500h učiteľských tréningov v kundalini modalitách. Klaudia je tiež “trauma-informed”, čo znamená, že absolvovala tréning pre prácu s traumou a ako vytvoriť bezpečné prostredie pri práci s energiou.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)