Deň / Dátum / Čas

streda / 24.07.2024 / 19:30 - 21:30

 

Prvá časť bude venovaná prednáške a diskusii o nervovom systéme. Povieme si o aktivujúcom a regulujúcom type nervového systému, akú zohrávajú úlohu, ich prejavy a taktiež čo robiť pre ich vedomé zapojenie. Naučíme sa, ako byť odolnejším voči stresu pomocou vedomého rozširovania zóny odolnosti. Prejdeme si tiež techniky a schopnosti, ktoré privedú naše telo, myseľ a ducha do harmónie – nástroje aplikovateľné aj pre pomoc našim blízkym.

 

V druhej časti si naše vedomosti prenesieme do praxe a prejdeme si cvičenia, ktoré priamo aktivujú jednotlivé nervové systémy – či už v danej situácii potrebujeme aktiváciu, alebo reguláciu. Všetky cvičenia sú jednoduché a použiteľné v každodennom živote.

 

Hodina je založená na metóde CRM (Community Resiliency Method), ktorej cieľom je vzdelávanie komunít v záujme mentálnej sebestačnosti bez individuálnych sedení s terapeutom.

 

Ak si rád/a zapisuješ poznámky, prines si zošit a pero.

 

====
NERVOVÝ SYSTÉM A JEHO REGULÁCIA MASTERCLASS
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DEŇ: 24.7. 2024, streda
ČAS: 19:30 – 21:30
CENA: 20 Eur
LEKTORKA: Klaudia Krystal
REGISTRÁCIA: bit.ly/3Lc2icn

====

 

KLAUDIA:

Klaudia je “trauma-informed”, čo znamená, že pracovala a má za sebou tréningy s certifikovaným psychológom v metóde CRM ako aj iných modalitách súvisiacich s nervovým systémom a traumou. Má dlhoročné skúsenosti s držaním priestoru pre skupiny aj jednotlivcov v procese spracovávania a uvoľňovania traumy z tela.

 

STREDA 19:30 – 21:30

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH