Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 17.02.2019 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Našli ste už niekedy niečo tak silno inšpiratívne, že ste to museli zdieľať so svetom ?

Práve o tom je celovečerný dokumentárny film Mantra – zvuky do ticha. Film opisuje vzostup nového hudobno sociálneho fenoménu – chantingu, alebo spoločného vedomého spievania.

Vo filme Mantra – zvuky do ticha zdieľajú svoj pohľad ľudia, ktorí nepovažujú spiritualitu za náboženstvo. Sú však schopní napojiť sa na svoje vnútorné ja a zároveň sa prepájať s ostatnými.

Prostredníctvom príbehov nielen známych umelcov, ale aj bežných ľudí zistíme, ako sa dostali k mantrám, či kirtanu a ako rokmi zmenili aj ich životy. Spoločné spievanie má merateľný a jasný účinok na náš mozog a celkový zdravotný stav – čo vo filme potvrdzujú ľudia z mnohých kútov sveta a úplne odlišných kultúr.

====
KDE: YOGA HOUSE
DEŇ: 17.2. 2019
ČAS: 18:00 – 21:00
CENA: 10 Eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/5RIBo7GhzE
====

Film dokazuje že spoločné spievanie má merateľný a jasný účinok na náš mozog a celkový zdravotný stav – čo vo filme dokumentujú ľudia z mnohých kútov sveta a rôzných kultúr.

Zaznie hudba Deva Premal & Miten, Snatam Kaur, Krishna Das, CC Yogi, Jai Uttal, Dave Stringer, Brenda McMorrow, Nina Rao a mnoho iných umelcov.

Film je v pôvodnom znení, so slovenskými titulkami.

Po koncerte nám zážitok mantier sprostretkuje a vtiahne nás do nášho vlastného vnútra PETRA Humeňanská – Speváčka. Zaspievame si spolu pár nádherných mantier vedených jej lahodným hlasom. 🙂

Po premietaní si môžete pochutnať na Goranga. Prinesú svoje chutné indické jedlo, ktoré si môžete zakúpiť.

Veľmi sa na spoločný zážitok tešíme 🙂

Yoga House & Zvuk Duše

 

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)