Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 31.10.2021 / 17:00 - 20:00

Srdečne Vás pozývame na zážitkový seminár, kde sa môžete dozvedieť viac o tajoch kryštálov, o ich energiách a esenciách, ktoré v sebe nesú a taktiež si prejsť špirálov transformácie a znovuzrodenia vo forme kryštalického labyrintu.

✨Na tomto seminári sa naučíme pracovať s energiou vášho osobného kryštálu, ktorý je potrebné si priniesť.

✨Kryštál spoločne aktivujeme cez vysokovibračné nástroje (tibetské zvončeky, kalimba a šamanský bubon).

✨Spoločne sa vydáme na šamanskú cestu kde aktivujete DÉVU, kryštalickú bystosť vášho osobného pracovného kryštálu.

✨Prevediem vás šamanskou cestou, kde sa naučíte techniky šamanského cestovania a poodhalím vám iné dimenzie ako bezpečne šamansky cestovať a vidať sa na cestu poznania.

✨Témou je ŠPIRÁLA transformácie a znovuzrodenia vo forme kryštalického labyrintu, do ktorého budeme fyzicky vstupovať. Práve tu si uctíme a pripomenieme svojich predkov a poodhalíme magický závoj medzi svetom živých a mŕtvych.

✨Meditácia o cykle života, smrti a znovuzrodenia ako prirodzenej súčasti života, symbolické spájanie sa s predkami alebo udalosťami, ktoré sa na nich viažu.

Čaká nás spoločné zdieľanie a ukotvenie.

====
KDE: YOGA HOUSE BRATISLAVA
DEŇ: 31.10.2021, nedeľa
ČAS: 17:00 – 20:00
CENA: 44 Eur
SEMINÁR VEDIE: Veronika Liligh Petrovičová
REGISTRÁCIA : https://bit.ly/3BnsOZH
====

Veronika Liligh Petrovičová

Aktuálne sa venujem tvorbe šperkových amuletov, drahokamom a kryštálom. S kryštálmy pracujem aj formou individuálnej šamanskej terapie, vediem kurzy muzikoterapie, šamanizmu, aromaterapie, kryštáloterapie, a rozne iné. V minulosti som sa profesionálne venovala tancu, trénerstvu, workshopom zameraných pre deti a mládež, jóge a acroyoge, meditáciam a šamaským ceremóniám.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)