Deň / Dátum / Čas

utorok / 02.10.2018 / 18:00 - 19:15

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Využite príležitosť a pridajte sa! V menšej uzatvorenej skupine budeme 12 týždňov systematicky od základov budovať svoju jógovú prax. Začíname od základov, kurz však nie je určený iba pre začiatočníkov, ale takisto pre skúsenejších jogínov, ktorí chcú prehĺbiť svoju jógovú skúsenosť.

Ako to bude prebiehať? Počas lekcie budeme pracovať s dychom, najviac času strávime plynutím jógovými pozíciami (ásanami). Zameriame sa na ich význam pre telo, bezpečné prevedenie a modifikácie. Povieme si niečo o histórii a filozofii jógy, priblížime si niektoré ďalšie jógové pojmy a ich význam v praxi. A na záver samozrejme relaxácia.

Na konci kurzu možno nedosiahnete samadhi 😉, ale budete si vedieť vystavať svoju prax podľa vlastných potrieb a nestratíte sa na žiadnej hodine jógy. Menšia skupina umožňuje individuálny prístup, priestor venovať sa vašim otázkam a potrebám.

Ďalší krok je na vás!

Ak máte otázky, alebo si chcete vyskúšať otvorenú hodinu a zoznámiť sa, pridajte sa na niektorú otvorenú hodinu Vital Yoga.

Teším sa na vás!

Lubi

====

KDE: Yoga House
DÁTUM KURZU : 2.10.- 18.12.2018 (12 stretnutí)
KEDY: každý utorok
Čas: 18:00 – 19:15
CENA: early bird 85 Eur do 15.9., potom 96 Eur

====

ĽUBICA DECHETOVÁ

Yoga si ma našla pred 10timi rokmi v Londýne. Bola to láska na prvé stretnutie a výborne nám to klape dodnes. Po rokoch vlastnej praxe sa veľmi teším, že sa o jógu môžem aktívne podeliť a zdieľať radosť z cvičenia, sebapoznania a rovnováhy, ktorú jóga prináša.Rada hľadám v živote aj v jóge vlastnú cestu, teší ma každý jogín odchadzajúci z jogamatky s úsmevom.

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)