Deň / Dátum / Čas

nedeľa / 13.06.2021 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Výroba prírodnej kozmetiky – Vôňa minerálov

Vlastnoručne vytvorená bio kozmetika je skvelým spôsobom realizácie svojej kreativity v súlade s prírodou a vlastným telom.
Tentokrát sa na workshope zameriame na kvetinové vody, rastlinné a esenciálne oleje, polodrahokamy a koloidné striebro 🙂
Handmade kozmetika tiež vďačným darčekom, ktorý máte možnosť prispôsobiť na mieru, či už vôňou, typom olejov, konzistenciou alebo tvarom.

Na workshope si vyrobíme:
– ružovú pleťovú vodu s koloidným striebrom v spreji
– osobný roll-on parfém s polodrahokamami
– pleťový nočný krém s bambuckým maslom a koenzýmom Q10
– krém na ruky s mandľovým olejom

Použijeme za studena lisované rastlinné oleje a maslá, prírodné silice či iné bio esenciálne oleje. Predstavím vám ich účinky, na základe ktorých si každá vyberiete vôňu svojich kozmetických výrobkov. Budeme do nich pridávať aj vitamín E a koenzým Q10.

Povieme si tiež niečo o pôsobení polodrahokamov a minerálov a vyberiete si ten svoj, ktorý si vložíte do osobného parfému. Do roll on parfému si budete môcť nakombinovať vôňe ako napr. Myrha, Kadidlo, Ylang Ylang, Patchouli, silice a mnohé ďalšie.

K dispozícii budú nové dózičky a obaly, na ktoré si potom dodatočne môžete vytlačit aj vlastné etikety.

====
KDE: Yoga House Bratislava, Sála 1
KEDY 13.6. 2021, Nedeľa
ČAS: 18:00 – 21:00
LEKTOR: Paula Záhradníková
CENA: 39 Eur
====

 

PAULA ZÁHRADNÍKOVÁ

Vlastnú kozmetiku si vyrábam už 8 rokov. Chemické koktejly v drogériách ma už dlhšiu dobu nelákajú, a tak som začala pátrať po prírodných alternatívach. Skúšam nové kombinácie či prispôsobujem na mieru a rada sa s vami podelím o moje skúsenosti. Zároveň ma teší, že okrem vlastného tela svojou kozmetikou nezaťažujem ani Matku Zem. Som nadšená z toho, aké je jednoduché vytvoriť si bio kozmetiku podľa svojich predstáv.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)