Deň / Dátum / Čas

piatok / 20.09.2019 / 18:00 - 21:00

Miesto konania

Yoga House - Panenská 33, Bratislava

Výroba prírodnej kozmetiky

Domáca výroba bio kozmetiky je skvelým spôsobom realizácie svojej kreativity v súlade s prírodou a vlastným telom. Ručne vytvorená kozmetika je tiež vďačným darčekom, ktorý máte možnosť prispôsobiť na mieru, či už vôňou, typom olejov, konzistenciou alebo tvarom.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Na workshope si vyrobíme bio tuhý deodorant v eco kartónovej tube, šumivé bomby do kúpeľa, telový peeling a pleťovú masku s avokádom a jojobovým olejom. Naše výrobky prevoniame s prírodnými esenciálnymi olejmi, podľa vlastného výberu. Svoje výtvory si samozrejme odnesiete domov.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Použijeme za studena lisované oleje a maslá (bambucké či kakaové) a prírodné silice či iné bio vonné oleje. Predstavím vám ich účinky, na základe ktorých si každá vyberiete vôňu svojich kozmetických výrobkov. Budeme do nich pridávať aj vitamín E či zázračnú kyselinu hyaluronovú.
Šumivé bomby do kúpeľa si obohatíme a ozdobíme prírodnými sušenými bylinkami, ako napr. kvet levandule, lupene ruží a pod.

K dispozícii budú nové dózičky a obaly, na ktoré si potom dodatočne môžete vytlačit aj vlastné etikety.

Na účasť na druhom diely Výroby prírodnej domácej kozmetiky nie je potrebné absolvovať prvý diel. Začiatočníci sú vítaní <3

====
KDE: Yoga House Bratislava, Sála 1
KEDY 20. 9. 2019, piatok
ČAS: 18:00 – 21:00
LEKTOR: Paula Záhradníková
CENA: 39 Eur
====

 

   

 

PAULA ZÁHRADNÍKOVÁ

Vlastnú kozmetiku si vyrábam už 7 rokov. Chemické koktejly v drogériách ma už dlhšiu dobu nelákajú, a tak som začala pátrať po prírodných alternatívach. Skúšam nové kombinácie či prispôsobujem na mieru a rada sa s vami podelím o moje skúsenosti. Zároveň ma teší, že okrem vlastného tela svojou kozmetikou nezaťažujem ani Matku Zem. Som nadšená z toho, aké je jednoduché vytvoriť si bio kozmetiku podľa svojich predstáv.

 

Do kalendára Google kalendár - iCal kalendár (MS Outlook a pod.)