Využi príležitosť a pridaj sa! V uzatvorenej skupine budeme 12 týždňov systematicky budovať svoju jógovú prax.

 

* PRE ZAČIATOČNÍKOV 

Využi príležitosť a pridaj sa! V uzatvorenej skupinke budeme od základov systematicky budovať svoju jógovú prax. Ako to bude prebiehať? Počas lekcie sa budeme zoznamovať so základnými jógovými pozíciami (ásanami) a dychovými technikami. Postupne ich budeme prepájať a plynúť nimi. Zameriame sa pri tom na ich význam pre telo, bezpečné prevedenie a modifikácie. Povieme si niečo o histórii a filozofii jógy, priblížime si niektoré jógové pojmy a ich význam v praxi. Na záver samozrejme relaxácia! Na konci kurzu možno nedosiahneš samádhi, budeš si však vedieť vystavať svoju osobnú prax a nestratíš sa na žiadnej hodine jógy. Uzatvorená skupina umožňuje individuálnejší prístup, priestor venovať sa tvojim otázkam a potrebám. Ďalší krok je na tebe. Vidíme sa! Lubi

====
KDE: Yoga House
DÁTUM KURZU :
KEDY: každá streda
Čas: 16:55 – 18:10
CENA:
REGISTRÁCIA: viac info čoskoro
====

* PRE MIERNE POKROČILÝCH

Ako to bude prebiehať? Počas lekcie budeme pracovať s dychom, najviac času strávime plynutím jogovými pozíciami (ásanami). Zameriame sa na ich význam pre telo, bezpečné prevedenie a modifikácie. Povieme si niečo o histórii a filozofii jogy, priblížime si niektoré jogové pojmy a ich význam v praxi. Na záver samozrejme relaxácia!

Keďže sa jedná o pokračovanie kurzu pre začiatočníkov, prepokladá sa, že už s jogou nejakú skúsenosť máš. Nevyžaduje sa však žiadna špeciálna ohybnosť, či sila ani schopnosť zamotať sa do praclíka. Iba otvorená myseľ a chuť dozvedieť sa o sebe niečo nové – v tom je tá pokročilosť 😉!

Na konci kurzu možno nedosiahneš samadhi, ale budeš si vedieť vystavať vlastnú jogovú prax podľa svojich potrieb a nestratíš sa na žiadnej hodine jógy. Uzatvorená skupina umožňuje individuálnejší prístup, priestor venovať sa tvojim otázkam a potrebám.

Ďalší krok je na tebe!

Teším sa na teba!
Lubi

====
KDE: Yoga House
DÁTUM KURZU : 2.6. – 18.8.2020 (12 stretnutí)
TENTO DÁTUM JE UŽ ZMENENÝ TERMÍN KURZU , PRISPOSOBENÝ AKTUÁLNEJ SITUÁCII. AK TO BUDE NEVYHNUTNÉ, PRIEBEŽNE HO AKTUALIZUJEME,  SLEDUJTE PROSÍM NÁŠ WEB. 
KEDY: každý utorok
Čas: 18:05 – 19:20
CENA: 96 Eur
REGISTRÁCIA: https://calendiari.com/event/IC8WEtlBiE
====

ĽUBICA DECHETOVÁ

Utorok – 18:05 – 19:20

Streda – 16:55 – 18:10

REGISTRÁCIA POTREBNÁ !!! VIĎ HORE V DETAILOCH