Ako sa k nám dostať?

Panenská 33, budova Goetheho institútu, 2. posch.

 

NAJ NAJ: kolobežka, bike, korčule, prechádzka na slnku 🙂

BUS: Keďže sa nachádzame hneď pri Hodžovom námestí, bus je skvelá forma dopravy. Skoro odkiaľkoľvek, so zástavkou 2 min. od vchodu do Yoga House.

ELETRIČKA: Stojí rovno na Obchodnej ulici, zastávka Martinus. Odtiaľ príjemná prechádzka hore Poštovou cez podchod a ste u nás.

AUTO: Úprimne, nie je to dokonalé, ale keď už sa nepodarí prísť na kolobežke, biku, korčuliach, prechádzkou na slnku .. tak je to celkom ok, pár minút od nás v trojuholníku za prezidenstkým palácom – Spojná, Bánskobystrická, Jozefská. Ďakujeme za pochopenie, veríme, že to pôjde. Vidíme sa v Yoga House :-).

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

How to get to us?

THE BEST THE BEST: scooter, bike, walk on the sun

BUS: Since we are located right at Hodžovo námestie, bus is the best vehicle. Almost from everywhere, landing 2 mins from the entrance to Yoga House.

TRAM: It stays right on Obchodná street tram stop Martinus. From here nice walk up the Poštova street through underpass and you´re here.

CAR: Honestly it´s not ideal, but when it will not work for you to get here by scooter, bike or by a walk on the sun.. there is a “triangle” close to us behind presidential palace – streets Spojná, Bánskobystrická, Jozefská, where you can park.

Thanks for understanding, we believe it will work. See you in Yoga House :-).

 budova

Máte otázku?